Po smrti Jiřího Pomeje se na krásnou hlavinku jeho ženy Andrey snesla neuvěřitelná vlna nenávisti. Mnozí její „fanoušci“ jí neváhali připomenout, že karma je zdarma, a nebáli se rozchod s mužem, jenž bojuje s rakovinou, přirovnat k „odkopnutí prašivého psa“. A to už byla hodně silná káva.

Zoufalá DJka se sice pokoušela na sociálních sítích bránit a napsala sáhodlouhý elaborát, ve kterém vysvětluje, jak strašně náročný byl život s tímhle romanticky rozháraným umělcem s vážnými sklony k alkoholismu, většina kritiků to ovšem brala jenom jako další výmluvy a alibismus.

Urostlý klempíř Petr Plaček (37), kterému se přezdívá Pedritko, se už ale nedokázal dále dívat na to, jak jeho milovaná trpí, a jako správný gentleman jí přispěchal na pomoc. Všem haterům, kteří podle něj hovořili o věcech, o kterých nic nevěděli, jenom se o nich dočetli z médií, poslal mrazivý vzkaz: „Věřte, že karma přijde… ale k vám,“ pohrozil jim tenhle svalovec, a na své instastories pak ještě významně hodil větu „ať si každý zamete před vlastním prahem“. Tím dal jasně najevo, co si o celé nešťastné události myslí, a pak už jen sdílel fotky svého pejska, jako kdyby se nechumelilo.

Fanoušci Jiřího Pomeje zkrátka Andree nedokážou zapomenout, že se na něj vykašlala v době, kdy ji potřeboval nejvíce. Léčbu onkologicky nemocných pacientů notně ovlivňuje psychika, to je fakt, o kterém se velice často zmiňují všemožní odborníci – a v případě známého herce a dabéra to platilo dvojnásobně.

Andrea Pomeje se navíc velice brzy poté, co se pomalu umírajícího manžela zbavila, začala na veřejnosti ukazovat s pohledným Plačkem a kde mohla, tam předváděla své sexy tělíčko – nafotila například sérii žhavých snímků do Playboye, zatímco Pomík jen chřadnul a chřadnul... až, slovy klasika, uchřadnul.

VIDEO: LESK! Andrea se brání, popsala Pomejeho stavy! A zesnulý Pecha poslední rok nevycházel

Video
délka: 02:46

Andrea se brání, popsala Pomejeho stavy! A zesnulý Pecha poslední rok nevycházel Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
39 fotografií