Dcera slavných rodičů Anička Slováčková už dlouho nic nenafotila, tak zapátrala v archivu a vytáhla fotku, kterou má ona osobně moc ráda. A není divu, je totiž velmi smyslná, i když ne prvoplánově.

„Byl pozdní večer, první červenec. A nás s Bárou hrozně bavilo vymýšlet nový fotky. A já v tu dobu (no mám to do teď stejný) milovala éterický věci a hlavně vždycky, když jsem na chalupě, je ze mě úplně jiný člověk. Běhám po lese, valím se po skalách, v hloubi duše se mi moje vnitřní dítě spokojeně usmívá. A taky mi to hrozně připomíná A. Muchu... A toho zbožňuju. PS: Ta sukně je mamky, když točila CD Arabela s Dádou," okomentovala fotku na instagramu zpěvačka.

Je zřejmé, že po mámě Patrasové zdědila touhu ukazovat své vnady, jelikož Dáda své poprsí několikrát odhalila před kamerou - ve filmu Vrchní, prchni nebo v seriálu Návštěvníci.

Na další lechtivé snímky si budou ale pánové muset počkat, Anička teď nic nefotí i z toho důvodu, že se necítí ve své kůži. Přes vánoční svátky prý pár kilo přibrala, a tak drží krabičkovou dietu.

VIDEO: Anna Slováčková přiznala chlapa! Rok ho tajila, ale rodiče ho znají

Video
délka: 02:26

Anna Slováčková přiznala chlapa! Rok ho tajila, ale rodiče ho znají Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
36 fotografií