Už delší dobu se kuloáry nese, že Dáda Patrasová má problém s alkoholem. A jak se říká, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. A to se utrhlo dva dny po Štědrém dnu, kdy královna dětských srdcí sedla za volant opilá a bourala! Policisté jí naměřili 2,5 promile alkoholu a na místě odebrali řidičský průkaz.

Dáda se snažila situaci zlehčit tím, že měla zbytkový alkohol, ale to neprošlo a spousta lidí ji za její nezodpovědné chování odsoudila.

O několik dní přišla nečekaná reakce Ornelly Koktové. „Dáda byla vždycky miláček všech dětí a je to největší hrdinka mého dětství! Jděte s těmi útoky už do pr*ele! Málokdo dokázal to, co ona! A nejvíc řvou ti, co nikdy nic nedokázali a chtějí jen ublížit! Udělat chybu může každý z nás, ale tahle nenávist je už za čarou,“ napsala na svůj facebookový účet Ornella. Je fajn, že má herečku ráda, ale alkohol skutečně za volant nepatří, což jí lidi dali najevo. „Co kdyby cestou ten miláček dětí nějaké to dítě přejel, napsal jeden z diskutujících a Ornella svůj status následně změnila.

„Absolutně neschvaluji alkohol za volantem! Nicméně za to bude Dáda řádně potrestána dle zákona. A proto podle mě není důvod pro další veřejnou šikanu kolem. Jen o tom je můj text,“ dodala Koktová. Patrasová se od nehody neukázala na veřejnosti a mlčí i její blízké okolí.

VIDEO: Vánoční nehoda Dády Patrasové: Řídila opilá? Jděte do hajzlu, křičela

Video
délka: 01:08.31

Vánoční nehoda Dády Patrasové: Řídila opilá? Jděte do hajzlu, křičela. Aktu.cz

Fotogalerie
29 fotografií