Na prosluněnou Havaj se Zuzana Belohorcová s manželem moc těšila, cesta letadlem se ale proměnila v nepříjemnou noční můru. „11hodinový let, mega turbulence a propady. Až takové, že vzduchem létaly poháry s pitím. Takže mám manželovo červené vínko na tričku a od sousedky pomerančový džus. A lítala i příruční zavazadla,“ svěřila bývalá moderátorka pořadu Peříčko. Podle webu Pluska.sk se dokonce zařekla, že už nikam nepoletí.

Na Havaj se manželé nakonec dostali sice otřeseni, ale v pořádku. To poměrně intenzivně dokazují na sociálních sítích. Kromě romantických fotografií s manželem se Belohorcová pochlubila i velmi odvážným snímkem. Na Valentýna potěšila nejen manžela, ale i fanoušky na instagramu, nechala se totiž vyfotit úplně nahá, a odhalila dokonce i znaménko na velmi intimním místě.

Odměnou za odvahu, že takový snímek zveřejnila, je mnoho pochvalných komentářů. Objevil se ovšem i názor, že takové snímky už by sdílet neměla. „Krásná žena, ale myslím, že matka 2 dětí tak intimní fotky nedává ven,“ uvedla jedna ze Zuzaniných sledujících.

 

Fotogalerie
42 fotografií

 VIDEO: Belohorcová o třetím dítěti! A proč se vyhýbá Čechům v zahraničí?

Video
Video se připravuje ...

Belohorcová o třetím dítěti! A proč se vyhýbá Čechům v zahraničí? Blesk TV