Sympatického herce přišel na premiéru jeho novinky podpořit syn Tomáš. O Hanákovi juniorovi se před lety psalo především v souvislosti s kauzou, kdy se ho údajně pokusila ukrást cizí, psychicky narušená žena. Ta si tehdy vzala do hlavy, že je malý Tomáš její dítě, které jí bylo odebráno v porodnici. Ženě bylo sice soudně zakázáno se přiblížit do města, kde Hanákův syn studoval základní školu, přesto tam jela a pokusila se unést alespoň potomky jeho švagra. Naštěstí policie s touto eventualitou tehdy počítala a před školou hlídala, a tak se dětem nakonec nic špatného nestalo. Není proto divu, že po těchto špatných zkušenostech s šílenými fanynkami se oblíbený herec divadla Sklep mezi lidi moc nehrne.

Hanákův syn, který do společnosti vyrazil s pohlednou tmavovlasou přítelkyní, do sálu vklouzl naprosto nenápadně, sedl si daleko od otce a po celý večer se mu vyhýbal, asi aby s ním nebyl na první dobrou spojován – případně aby se co nejvíce vyhnul nežádoucímu zájmu kamer.

Přestože jako mladší odlitek svého otce rozhodně nevypadá, jistou podobu se slavným tatínkem nezapře: oba mají výrazný nos a pomněnkové oči. Dokonce se i stejně šibalsky usmívají.

Tomáš Hanák se kdysi zařekl, že nebude pít, dokud jeho synovi nebude osmnáct let. A teprve až dosáhne plnoletosti, znovu si dopřeje zapovězený alkohol. Mnoho let totiž abstinoval a nechal se slyšet, že mu jeho závislost málem zničila nejen slušně rozjetou hereckou kariéru, ale také ho téměř stála i rodinu. Kvůli manželce a třem dětem šel Hanák ovšem do sebe a odepřel si všechny večírky a opilecké jízdy, kvůli kterým chodil domů až k ránu (anebo vůbec).

Teď si vyléčený alkoholik v Lucerně s chutí dopřával červené víno, kouřil jednu cigaretu za druhou, a v bujaré náladě pak parodoval slogan filmu tím, že „platil za štěstí“, a nabízel peníze své vlastní fotce na plakátu.

VIDEO: Tomáš Hanák na premiéře filmu Cena za štěstí prozradil, jak je na tom po ránu

Video
délka: 03:20.75

Tomáš Hanák do starého železa rozhodně nepatří! Jak je na tom po ránu? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
29 fotografií