Celý minulý rok byla o představení královny dětských srdcí rvačka. Dáda pracovala až do osudného 26. prosince. Jenže do Divadla Hybernia, kde měla odehrát Sněhovou královnu, už nedojela. Vybourala se na křižovatce ulic Korunní – Boleslavská a dechová zkouška potvrdila, že neřídila s čistou hlavou. Tím se nepřipravila jen o papíry. Hned druhý den po nehodě ji vyhodili z divadla!

Vyhazov z divadla

Patrasovou totiž producenti Sněhové královny nechtějí prozatím nadále obsazovat. „Dohodli jsme se jako producenti, že ve zbylých představeních, která máme do konce února odehrát, paní Patrasová hrát nebude. Termíny pokryjí její alternace,“ řekla Lenka Pixová z produkční firmy Pixa.

V Dádině veřejně dostupném programu na letošní rok jsou tak jen dvě dohrávky tohoto muzikálu. Jinak nic! Evidentně ani jiní pořadatelé dětských akcí se zrovna nehrnou do jejího obsazování. Proti jejímu účinkování se vyslovili i někteří diváci, které Nedělní Aha! oslovilo po jednom z představení. ,,Já jsem dětem dala lístky na Sněhovou královnu pod stromeček, protože mají Dádu moc rády. Pro nás je tudíž opravdu velké zklamání, že nehraje, protože řídila opilá. Dokonce přemýšlím, že moje děti se na ni dívat už nebudou,” svěřila se maminka Daniela (36), která má dceru Aničku (6) a syna Tomíka (4).

Naštvaní diváci

A přidali se k ní další. „Nejvíc je neodpustitelné, že jela na dětské představení opilá! I kdyby si vzala taxi, tak hanba jí,” rozzlobil se právník Karel (42), který se těšil na divadlo s celou rodinou. Oslovení diváci si nepřáli zveřejnit své celé jméno, ani fotografii.

Kolegové: Jsme připraveni na cokoliv...

Nedělní Aha! se zeptalo na názor také Dádiných kolegů z muzikálu. Ke kauze se odmítli vyjádřit s tím, že je to soukromá věc Patrasové. „Domluvili jsme se s divadlem, že se o tom nebudeme bavit. Co se záskoků týká, jsme připraveni na cokoliv,“ řekl Aha! Daniel Barták.

VIDEO: Vánoční nehoda Dády Patrasové: Řídila opilá? Jděte do hajzlu, křičela

Video
Video se připravuje ...

Vánoční nehoda Dády Patrasové: Řídila opilá? Jděte do hajzlu, křičela Aktu.cz

Fotogalerie
29 fotografií