Na snímku zveřejněném v sobotu odpoledne drží Týnušv ruce nejnovější úspěšnou knížku nejoblíbenějšího českého spisovatele Patrika Hartla Nejlepší víkend. Hned vedle ní leží malá zdravá svačinka. Co na sebe ale bezděčně poutá pozornost, je popálená ruka, ve které Týnuš svou knihu (možná vánoční dárek?) svírá.

„Ještě bude potřeba pár týdnů k celkovému uzdravení,“ napsala Týnuš na začátku prosince jako poděkování svým fanouškům, jejichž počet překročil 400 tisíc. I když by si přála strávit Vánoce doma, z aktuální fotografie je patrné, že nehoda v luxusní turecké restauraci ji poznamenala. Obličej je na tom naštěstí úplně nejlépe, ujistila Týnuš své obdivovatele. Těm ale zatím nezbývá, než přát jí brzké uzdravení na dálku.

Video
délka: 00:15.02
Video se připravuje ...

Nové video popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit? 

Nejdůležitější je pro ni samozřejmě podpora jejích blízkých. Fotografie, na které se vyznává ze svých citů k příteli, dojala mnohé. Stejně tak i zájem fanoušků, kteří postavili hráz jiným, nenávistným komentářům lidí, kteří Týnuš psali, že si zranění zasloužila. Denně mi píšete velké množství zpráv, moc děkuji za tolik pozitivní energie, poděkovala s tím, že považuje za velké štěstí, že nepřišla o zrak.

Fotogalerie
38 fotografií