„Vše se každým dnem lepší, obličej je na tom naštěstí úplně nejlépe a kromě umělých řas jsem to zase já. Zbytek bude ještě potřebovat pár týdnů do úplného uzdravení,“ vzkázala zhruba před měsícem Týnuš z istanbulské nemocnice s tím, že teprve potom bude možné hovořit o návratu do ČR. Plán by jí ale podle informací webu Extra.cz mohly zkřížit následky ran a hojení.

Při zotavování z popálenin totiž až 90 % dospělých pociťuje nesnesitelné svědění. Pravděpodobně tak bude mít i youtuberka nutkání se v jednom kuse škrábat. Jenže to právě nesmí! Pokud by si zranění škrábala, hrozila by jí infekce. A ta mívá různorodý průběh a může skončit i tragicky.

Ovšem Třešničková, vlastním jménem Kristýna Třešňáková, o riziku pravděpodobně ví, a tak si bude dávat pozor. V takovém případě by ovšem nic nebránilo tomu, aby se konečně mohla vrátit zpět domů. Ostatně její přítel Viktor Hajíček sliboval, že jeho láska by už Vánoce mohla trávit v rodné zemi se svou rodinou.

On sám v září během incidentu ve vyhlášené restauraci Nusret Etiler Steakhouse, když se místní ohnivá show vymkla kontrole a zranila hosty, též utrpěl zranění a v nemocnici skončil s popáleninami na 15 % těla. Byl na tom ale lépe než jeho partnerka, a tak byl propuštěn dříve. Do vlasti už se vrátil a za Týnuš se pravidelně vrací, aby se v daleké zemi necítila osamělá.

VIDEO: Popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit?

Video
délka: 00:15

Nové video popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit? 

 

Fotogalerie
39 fotografií