17. září 2019
Svátek slaví Naděžda, zítra Kryštof

Řídila žížala Julie, Dáda jako Limberský! Bouračka Patrasové baví internet

/
 • Dáda všem pro smích? Po opilecké nehodě je Patrasová terčem krutých žertíků!
  27. prosince 2018 ● 22:30

  Dříve královna dětských srdcí, dnes spíše královna průšvihů. Vánoční autonehoda Dády Patrasové (62) pod vlivem alkoholu a její vytáčky ohledně toho, zda byla opilá, se rázem staly terčem povedených vtipů!

 • 1.

  Dáda hraje za Plzeň?

  Na první pohled možná fotomontáž Dády v dresu fotbalového klubu Viktorie Plzeň nikomu nic neřekne. Je to ovšem narážka na to, že herečka jde zdánlivě ve stopách plzeňského fotbalisty Davida Limberského (35), který je proslulý svými průšvihy a zejména bouračkou, která se odehrála před třemi roky.

  Vtípky na opileckou nehodu Dády Patrasové: Jako David Limberský
   

 • 2.

  Dáda Limberská

  Rovněž druhý žertík, s nímž internetoví vtipálci vzápětí přispěchali, se týká problémového Limberského. Ten v září 2015 naboural své Bentley a údajně měl v krvi 1,5 promile alkoholu, načež se dal na útěk před policií. O dva dny později byl ale již zpět na hřišti a vstřelil gól, který v návalu štěstí oslavoval gesty, které vypadaly, jako by sahal na volant a řídil auto. Dáda je na fotomontáži zachycena právě ve chvíli, kdy se fotbalista vysmíval vlastnímu skandálu.

  Vtípky na opileckou nehodu Dády Patrasové: Jako David Limberský

   

 • 3.

  Chytila jsem na silnici ťukanec

  Na internetu se ovšem objevila i další koláž, která ukazuje Patrasovou v rozhovoru s policistou chvíli poté, co nadýchala 2,5 promile. V náručí má přitom svou věrnou kamarádku, žížalu Jůlii. „Řídila ona," svádí bouračku na postavičku, kterou miluje řada dětí z celého Česka. „V pořádku, jeďte dál," doplňuje vše popisek fotky na Instagramu grafika TMBK alias Tomáše Břínka (36), shodou okolností zetě Haliny Pawlowské (63).

  A ostatně i v komentářích se objevilo dost perel, například předělávky slavné Dádiny písničky Chytila jsem na pasece žížalu: „Chytila jsem na dálnici debila", „Chytila jsem na dálnici pár promilí," nebo „Dáda už nechytá žížaly, teď jsou v módě opice!"

  Vtípky na opileckou nehodu Dády Patrasové

 • 4.

  Promile nesouhlasí

  Nechybí dokonce ani narážka na slavnou hlášku fotbalisty Tomáše Ujfalušiho (40) ohledně prostitutek pozvaných na oslavu narozenin během reprezentačního srazu a následné platby 40 tisíc korun. „Nic jsem neplatil, a ta částka taky nesouhlasí," pronesl v roce 2007 památnou větu. Upravená verze pro Dádu pak hlásí: „Já nepila, a ty promile taky nesouhlasí!"

  Ostatně herečka se skutečně podobným způsobem vymlouvala. „Já jsem žádný alkohol nepila, den předtím jsme pili alkohol u dcery Aničky a to je celý. Bylo to víno," tvrdila.

  VIDEO: Vánoční nehoda Dády Patrasové: Řídila opilá? Jděte do hajzlu, křičela

  Video
  délka: 01:08

  Vánoční nehoda Dády Patrasové: Řídila opilá? Jděte do hajzlu, křičela Aktu.cz

 • 5.

  Dáda 11

  Představitelka princezny Xenie z Arabely si už dokonce vysloužila i srovnání s dálniční policí z německého seriálu Kobra 11, kde se v každém díle Semir a jeho kolegové pouští za zločinci a jsou kvůli jejich dopadení ochotni udělat ze svých aut hořící vrak. Navíc podle informací AKTU.cz narazila Patrasová do auta Ukrajince, na kterého byl mezinárodní zatykač. Není divu, že tak někoho může napadnout, že zkrátka ve volném čase dopadla zločince. 

  Kobra 11

 • 6.

  Má v tom ruce Kazma?

  Podobného rázu je pak i další koláž, která do hry přidává internetového baviče Kamila Bartoška (33) alias Kazmu, který v minulosti v rámci své show nastrčil do Prostřena podivína Karla, jenž spal v rakvi, mluvil sprostě a přál si sex se stařenkami. Kromě toho Kazma zinscenoval i falešnou autonehodu, aby donutil Leoše Mareše (42) sednout za volant jiného vozu než svého (aby pomohl domnělým zraněným) a přiměl ho tak prohrát sázku. Teď to vypadá, že řídil i kroky Patrasové. „A teď nabourej toho Ukrajince!" přikazuje jí na humorné fotomontáži.

  Vtípky na autonehodu Dády Patrasové

  Fotogalerie
  52 fotografií

StarDance 2019

Taneční páry Porota Další řady

StarDance X znovu roztančí české hvězdy už na podzim. Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků. Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

jity: Je mi ji spíše líto, nemá to holka zapotřebí. Dětem dělat ostudu, ale holt selhala, kdo v životě neudělal chybu ať hodí kamenem.

(29. 12. 2018 14:54)

horalysa: Já být Limbou, tak se stydím a ne že se bude někomu vysmívat. A vy, dole diskutující, umíte také něco jiného, než všechny urážet a vysmívat se? Zřejmě neumíte vůbec nic. A také jste nikdy nic moudrého nedokázali. Ale to vysmívání vám opravdu jde, vy nuly.

(28. 12. 2018 11:01)

aveneta: Ona vždy inklinovala k alkoholu až na to doplatila, kdyby alespoň přiblble nelhala a šla na odvykačku. Vyhodili jí i s divadla.....

(28. 12. 2018 08:42)

koloman: Hrozná kráva kůži na ksichtě má tak vytaženou že má oči vypleštěný kdyby spadla tak si je odře

(28. 12. 2018 04:43)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy