4. červenec 2020

Utajená smrt Jany Štěpánkové (†84): Kolegové v šoku, nikdo jim nic neřekl!

/
 • Kolegové jsou v šoku ze smrti Jany Štěpánkové.
  21. prosince 2018 ● 16:48

  Smrt Jany Štěpánkové (†84), která zemřela už v úterý 18. prosince, se rodině podařilo celé čtyři dny utajit. O skonu oblíbené kolegyně nevěděla ani většina jejích hereckých kolegů.

 • 1.

  Miroslav Donutil

  Doktor Martin

  Film Doktor Martin: Záhada v Beskydech byl posledním filmem zesnulé herečky. Zahrála si v něm mimo jiné s představitelem titulní role Miroslavem Donutilem. "Dozvěděl jsem se to až teď. Jsem šťastný, že jsem s Janou mohl točit Doktora Martina. Vždy se k nám všem chovala krásně, profesionálně a slušně. Byla to úžasná žena, i herečka a budu na ni velmi vzpomínat," řekl Blesku dojatý herec.

 • 2.

  Daniela Kolářová

  Taková normální rodinka

  V šoku se zdála být i Daniela Kolářová, seriálová sestra Štěpánkové z Takové normální rodinky. Setkávaly se dlouhá léta ale i v Divadle Na Vinohradech. "Odpovídala jsem dnes už asi sedmi médiím, nezlobte se, ale nemám už, co k tomu říci," plakala do telefonu.

 • 3.

  Jan Hrušínský

  Jan Hrušínský

  Dodnes o smrti herečky nevěděl ani Jan Hrušínský,v jehož Divadle Na Jezerce Štěpánková hrála. "Dozvěděl jsem se to asi před hodinou. Myslel jsem na její nejbližší lidi z rodiny. Je to strašně smutné, navíc když odešla teď, dva dny před Vánocemi," řekl Jan Blesku.

 • 4.

  Milena Steinmasslová

  Milena Steinmasslová

  Velkou roli měl Jana Štěpánková v seriálu Ranč U zelené sedmy s Milenou Steinmasslovou. "Paní Štěpánkovou jsem poprvé viděla jako čtrnáctiletá, když jsem hostovala jako páže v divadle S. K. Neumanna. Byla jsem jí fascinovaná. Když jsme se posléze setkali na na seriálu Ranč U zelené sedmy, ta fascinace se nezměnila. Imponovalo mi její herectví, uvažování i osobnost. Bylo mi ctí s ní spolupracovat," řekla Blesku Steinmasslová. 

 • 5.

  Jiří Strach

  Jiří Strach

  Ani režisér Jiří Strach, který herečku hojně obsazoval, do pátku o její smrti nevěděl. "Vím to chvíli. Odešla další legenda, další velká herečka. Mně hrála v pohádce Anděl páně, seriálu Ďáblova lest, Labyrintu, já jsem ji hodně obsazoval. Byla to fajn paní, noblesní s humorem a vždy dobrou náladou a pokorou. Takový lidi s pokorou budou chybět.  Ona byla z generace herců, kteří byli velikáni, ale vždy byli pokorní."

 • 6.

  Carmen Mayerová

  Carmen Mayerová na vánočním bazaru Dagmar Havlové.

  Carmen Mayerová Štěpánkovou kvůli její nemoci nahradila v jedné hře Divadla Ungelt. Před naším telefonátem nic netušila a zdráhala se informaci věřit. "Ježišmarjá, to nemůže být pravda, to bych musela vědět! To musí být jen nějaká poplašná zpráva," lapala herečka po dechu.

 • 7.

  Zdenka Procházková

  Paní Zdenka si kvůli knize zahrála i na modelku.

  Podobně o pravosti informace pochybovala Zdenka Procházková. "Určitě to není pravda. Předevčírem jsem byla na představení v Divadle Na Vinohradech, mluvila s celým ansáblem, a nikdo nic neřekl. To by museli vědět, na 99 procent to je omyl," doufala herecká legenda.  

  Fotogalerie
  8 fotografií

   

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 25

ja-stana: Něco tak blbýho jako je hrušínský se jen tak nevidí. Prý dva dny před vánocema. Umřela už v ůterý ty debžo.

(21. 12. 2018 21:58)

tmpetr: ==___Najděte nahé ženy ve vašem městě zde : tress.is/zeny

(21. 12. 2018 21:39)

pooomeranc: Něco tak blbýho jako Doktor Martin, ještě to má dvě řady a film, to se hned tak nevidí.Tak přiblblou fotku s Donutilem jste si mohli odpustit.A co je vůbec komu do toho, že zemřela a rodina to utajila?To je snad povinnost hlásit smrt blízkýho bulváru a hercům?

(21. 12. 2018 21:09)

zacoaproc: To jsou ty tisíce cigaret atd a pak všichni překvapeně koukají a litují....trapné.

(21. 12. 2018 20:55)

Bumbacik: Ty prase najdi si staru v posteli co to ma spolocne so smrtou p.Stepankove hyena

(21. 12. 2018 20:35)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy