Za celý rok se u Jana Skopečka točí jen pár lidí, kteří ho navštěvují. „Na Vánoce se těším a jsem zvědavý, kdo mě přijde navštívit. Pravidelně za mnou chodí synovec Míša, Kryštof, Martina a kamarád David. Moc jim za to děkuju. Jinak se sem s návštěvami moc dveře netrhnou,“ postěžoval si eXtra.cz herec.

Velmi by ho potěšilo, kdyby přijela i jeho dcera, která dlouhodobě žije ve Francii. „Naposledy tu byla za mnou v září, na oslavě mých třiadevadesátin. Od té doby se tu neukázala,“ svěřil se Skopeček, který by byl rád za každou návštěvu.

Neustále také vyhlíží své kolegy, z nichž někteří mu slíbili, že se u něho zastaví. „Je jich hodně. Velmi bych si přál, aby mě přišla navštívit Dana Batulková, na tu rád vzpomínám. Vzkázala mi, že se za mnou přijde osobně podívat, ale zatím tu nebyla. Stejně tak Jaromír Hanzlík. S ním jsme toho taky něco zažili,“ zavzpomínal představitel předsedy JZD Potůčka ze seriálu Tři chlapi v chalupě.

Ten většinu svého dne v domově důchodců prospí, ale když za ním přijde návštěva, vždy se jde rád projít ven na krátkou procházku.

VIDEO: Skopeček dva měsíce po smrti Tichánkové: Nová žena?!

Video
délka: 01:06.64

Skopeček dva měsíce po smrti Tichánkové: Nová žena?! Luboš Procházka, Petr Novovotný

Fotogalerie
26 fotografií