I když moderní pětibojař David Svoboda vstoupil do StarDance jako zadaný, tak jeho dívka Nikola se o jeho účast nezajímala, natož aby mu fandila. Zato jeho tanečnice Veronika Lálová vedle něj jen zářila. Že by to byla další dvojice, která se do sebe během tancování zakoukala?

"Tak to bohužel není, jsme opravdu jen přátelé. Ale musím říct, že jak jsme se dva dny neviděli, tak se mi po něm už stýskalo. Doufám, že si na mě občas najde čas, ale máme už nějaké nabídky na tancování, tak se určitě uvidíme. David je skvělý kluk a jsem ráda, že jsem po Zdeňku Piškulovi vyfasovala dalšího fešáka. Snad si na mě vzpomenou i v dalším ročníku," směje se Veronika, která je momentálně nezadaná.

Video
délka: 02:18.07

Tanečnice s nejhezčím zadečkem Veronika Lálová: Poprvé o vztahu k pětibojařovi Svobodovi! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

"Je to tak, nikoho nemám. Teď mě víc zaměstnává nový byt, kam jsem se po skončení StarDance přestěhovala. Chci si ho zařídit a hlavně vyřídit veškerou administrativu, kterou jsem během soutěže zanedbávala," dodala se smíchem Lálová, která přišla podpořit kalendář Alzheimer Home. Jeden měsíc se totiž fotil během taneční show, kdy tam ještě bylo sedm párů.

"Davida velmi mrzí, že nemohl přijít, ale musel na Duklu, kde učí. Bohužel si během tancování vybral dost dovolené, tak moc volna nemá," omluvila svého tanečního partnera půvabná tanečnice.

VIDEO: Lálová o ohrožení StarDance: Její partner David Svoboda se zranil!

Video
délka: 01:04.64

Lálová o ohrožení StarDance: Její partner David Svoboda se zranil! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
93 fotografií