„Na této akci je sympatické to, že jste chtěli udělat radost svým blízkým a splnit jim jejich přání,“ vítá Leoš Mareš překvapené výherce v ne tak úplně skutečné prodejně Mall.cz. Uvedl tak večer plný překvapení a radosti. Během něj Vánoce s předstihem oslavila stovka lidí, kteří zažili jako úplně první premiéru vánoční písně „ Milióóóny přání “ v živém podání kapely Chinaski a Kataríny Knechtové, což bylo také jedno z přání malého chlapce, setkat se se svými idoly.

Video
délka: 07:09.48

Leoš Mareš společně s obchodní galerií Mall.cz plnil zákazníkům vánoční přání Mall.cz

„Chtěli jsme na jedno místo dostat rodiny z celé republiky tak, aby nic netušili, obdarovat je a připravit pro ně nezapomenutelný zážitek,“ komentuje Karel Videcký, Head of Production, Social & Content, akci, která k jednomu společnému stolu svedla lidi všech generací: od nejmladších dětí po prarodiče. Mezi nejčastější přání, které lidé do Mall.cz posílali, patřil Playstation, televize a další elektronika jako kulma na vlasy, mobily, vysavače či hračky pro děti.


„Vánoce jsou především o společných chvílích strávených s rodinou a úsměvu na tvářích. Jako každý rok vám na Mall.cz chceme udělat radost ještě o trochu víc,“ komentuje Karel Videcký soutěž „Plníme vánoční přání“ během které po celý listopad mohli lidé posílat dopisy o tom, jak by chtěli obdarovat své nejbližší. Hlavní výhrou se stal zájezd do Disneylandu pro celo  rodinu. Vylosovaní výherci se do Prahy sjeli ze všech koutů České republiky. Výhry darovali partneři soutěže Lego, Mastercard, Rowenta a Sony.

Fotogalerie
3 fotografie