Netrvalo dlouho a přišla očekávaná reakce. Zpěvaččin právník Petr Machálek se proti Plekancovým výrokům ostře vymezil a silnými slovy rozhodně nešetřil. Machálek označil chování slavného hokejisty jako nevěrohodné a smutné vůči dětem, které s Vondráčkovou má.

„Pan Plekanec se opakovaně snaží vytvořit obraz milujícího otce, což je však v příkrém rozporu s tím, co dal a dává svým jednáním následně najevo,“ napsal Michálek. Hokejistovi také vyčetl, že v poslední době od dětí několikrát bez oznámení odletěl přes půlku planety a vzpomněl i na Plekancovu přítelkyni Lucii Šafářovou!

„Protože se pan Plekanec nechává obdivovat médii, tak vyšlo najevo, že čas trávil se svojí přítelkyní. Je-li dosud ženatý, pak není divu, že někteří označují slečnu Šafářovou jako milenku,“ stojí v prohlášení. Vondráčková se prý snažila Plekance přesvědčit, aby ještě zkusil získat angažmá v NHL a hrál v zámoří alespoň do konce školního roku, aby tak měly jejich děti oba rodiče nablízku.

To ale hokejista odmítl a ze zámoří odletěl do Česka, podle Machálka kvůli „milence“ Šafářové. „Je-li jeho zájem o děti skutečný, pak by tomu mělo odpovídat i jednání,“ okomentoval Machálek Plekancovo jednání. „Tvrzení, že se vracel na Vánoce do ČR kvůli dětem, když je tam (v Kanadě) zanechal, je přinejmenším nevěrohodné. A vůči dětem smutné,“ dodal.

Video: Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Video
délka: 04:42.64

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima

Fotogalerie
103 fotografií