Půvabná blondýnka je na každé společenské akci jako ze škatulky, vždy jí to velice sluší a velmi často její outfit doplňují výrazné brýle. Aby také ne, jejím partnerem je již několik let známý optik Filip Žilka (41). Na premiéře Čertího brka sice brýle neměla, ale zato doplnila své jinak normální oblečení nenormálními botkami. Velice nápadnými, zelenými… a chlupatými.

Štíhlounká Plodková zkrátka diktuje trendy a nebojí se experimentů, přestože údajně mediální nálepku módní ikony nesnáší. Na společenské akce však vždycky vyráží v originálních kouscích, s krásným, jemným make-upem, a dá se rozhodně říct, že je její styl velice nekonvenční. Botky s plyšem rozhodně patří k těm divočejším kreacím.

Po premiéře herečka ve svých Instastories napsala, že „tolik rozesmátých lidí po premiéře dlouho neviděla“. Pokud se nesmáli jejím neobvyklým přezůvkám, možná je opravdu důvod se na pohádku těšit. Plodková v ní totiž ztvárňuje po boku Marka Daniela (47) jednu z hlavních záporných postav, proradnou paní Látalovou. A jak sympatická herečka v mnohých z předchozích negativních rolí předvedla, potvory jí jdou na jedničku.

Video
délka: 01:20.19
Video se připravuje ...

Jana Plodková: Šílené tvary brýlí mi nedovolí v práci! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
26 fotografií