„Jeden z nejdůležitějších lidí v mém životě je právě tu,“ oznámila na sociální síti Katarína Štumpfová (32) s tím, že je »v tom« už pět měsíců. Pochlubila se i fotkou, na které vystrčila své drobné těhotenské bříško.

O krásné blondýnce, která v roce 2010 tančila ve slovenské taneční soutěži Let’s Dance se zpěvákem Miro Šmajdou a v roce 2015 zase zazářila v české StarDance po boku Leoše Mareše, nebylo už dlouho moc slyšet. Málokdo z diváků tak asi tuší, že už se stihla vdát za bratislavského podnikatele Borise Jakeše (45) a přidat si ke jménu jeho příjmení.

Navíc spíše než tanci se dnes věnuje módnímu a lifestylovému blogu Kattiva Trends, který píše společně s kamarádkou a rovněž tanečnicí Ivanou Gáborik. Teď navíc Katarína řeší také mateřství, na které se už moc těší.

K radostné novince už jí stihly gratulovat i dvě další hvězdy sedmé řady StarDance, „Neskutečně moc gratulujeme! Odpočívej a buď na sebe opatrná!“ napsali skrz sociální síť tanečník Marek Dědík (35) s manželkou Terezou, kterým se už loni 24. listopadu narodil syn Bertram.

„Gratulace obrovská,“ popřála pak zase někdejší taneční partnerka Lukáše Pavláska (40) Lucie Hunčárová (33). Ta by se slovenskou kolegyní mohla ostatně inspirovat, jelikož po rozchodu s tanečníkem Janem Onderem (33) je už nějakou dobu šťastná po boku Itala Emanuela Ridiho (44), s nímž se poznala právě ve StarDance.

VIDEO: V letošní StarDance září zase například Veronika Lálová s Davidem Svobodou: Jenže tanec v ohrožení, sportovec se zranil!

Video
délka: 01:04.64

Lalová o ohrožení StarDance: Její partner David Svoboda se zranil! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
31 fotografií