Představitelka Roziny z Ulice, která se potýká s lymskou boreliózou a léčí se kvůli tomu v cizině, má za sebou čerstvý rozchod se starším hudebním skladatelem Danielem Bartákem (37), s nímž údajně randila jen zhruba tři měsíce. Ovšem nevyřešené spory má ale hlavně s dalším expartnerem, hercem Johanem Mádrem (24).

Na sociální síti nyní totiž blondýnka zveřejnila jejich poměrně ostrou konverzaci. „Jak jsme na tom se změnou bydliště, bejby?“ napsal Johan Anně s tím, že jí to jen přátelsky připomíná. „Nechám si to furt u tebe. A doufám, že mi přijde exekuce z Kooperativy za pojištění,“ odpověděla mu na to ona, ale podle všeho se bývalí partneři špičkovali jen z legrace, jelikož jejich další reakce už by očividně ani vážně myslet nemohli.

Mádr totiž vyhrožuje, že exekuční nálepku dá na pejska Jasmínu. „Mně je to jedno, ty ji máš stejně radši než já. (A než mě!)“ odepsala se smíchem Kadeřávková s tím, že takové konverzace jsou pro ně typické. I když rozchod oznámili už v červenci, některé věci stále nemají vyřešené. Kromě bydliště mají totiž společné i některé internetové účty.

„Máme s Johanem i po rozchodu stále společně sdílený účet na Spotify (služba na přehrávání písniček - pozn.red.),“ přiznala nyní Anna na Instagramu a dodala, že to občas přináší problémy. „Může mi upravovat playlisty a co hůř - přepínat písničky. Takže vtípky tohoto typu jsou na denním pořádku,“ posteskla si a ukázala, že expřítel jí poslal píseň s názvem Fuck you, který by se dal volně česky přeložit jako „Jdi do p**ele!“ Ne zrovna pěkný vzkaz...

Ovšem jak se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá. I když už několik měsíců netvoří pár, vzpomínky na 2,5letý vztah ze srdce vymazat nedokázali. Navíc si očividně mají stále co říct a mají společný smysl pro humor, kvůli němuž to občas působí, jako by byli na nože.

VIDEO: Anna Kadeřávková: Nejedu v drogách, ruce mám rozpíchané od kapačky

Video
Video se připravuje ...

Anna Kadeřávková: Nejedu v drogách, ruce mám rozpíchané od kapačky Adam Balažovič / BPŽ

 

Fotogalerie
73 fotografií