Barták ani Kadeřávková o rozchodu nemluví, ovšem stejně tak ani nikdy nemluvili o svém vztahu. "Rozsekli to doslova před pár dny, takže je to pro něj příliš čerstvé a asi i těžké o tom mluvit, tak se jim nedivte," prozradil Blesku zdroj z jejihc okolí. Impuls k rozchodu prý vzešel od skladatele, jemuž prý začalo vadit hereččino chování. "Jemu už přeci jen není patnáct, má něco za sebou, a Anička má teď pocit, že jí svět leží u nohou. A podle toho se i chová. Bůh ví, kdo ji tak rozmazlil, zatím jí nedochází, že na hvězdné manýry má ještě čas," dodává. Barták jí to prý vyčetl a ona to nerozdýchala.

Podle informací Blesku se o Kadeřávkové manýrech mluví už i v ateliérech Ulice, kde se jí snaží vyjít vstříc kvůli její nemoci a léčbě lymské boreliózy, ale i jejich trpělivost má své meze. "Nikdo samozřejmě její léčbu nechce zlehčovat, ale to, že jí vyhovuje, když jí všichni litují a běhají okolo ní, a že se svého stavu snaží maximálně využít, o tom si v ateliérech šuškají i vrabci," potvrzuje člověk z natáčení.

Před několika měsíci se Kadeřávková rozešla s předchozím partnerem Johanem Mádrem (23), v posledních měwících pak herečka sama na své sociální síti s oblibou informuje o průběhu její léčby v Německu a zveřejňuje fotky, na nichž je napojena na kapačkách.

Fotogalerie
17 fotografií