Premiéra nového snímku, v němž si Vondráčková zahrála hlavní roli, je v Česku naplánovaná na 1. listopadu. V kině tedy zatím logicky k vidění není, ovšem už nyní se film dočkal prvních kritik a ne zrovna lichotivých. „Film vypadá jako klasický TV film, technicky bída, scénář možná průměr, pro rodinu s dětmi možná na Vánoce přijatelné, délka 112 je taky solidní ústřel," objevilo se například v diskuzi u The Perfect Kiss na webu ČSFD.cz.

Další se shodují na tom, že už podle ukázek to vypadá spíše na domácké video než na film do kin. Objevují se také pochybnosti o tom, nakolik se skutečně jedná o počin kanadský, když se scénáře i režie chopila Tina Adams, což není nikdo jiný než Češka a Luciina kamarádka Martina Adamcová (52) alias četařka Babinčáková z Tankového praporu. „Točí to Babinčáková a hrají tam 2 (!!) kanadští 'herci' - viz jejich filmografie," klepe si kdosi na čelo.

„Už jsem měl strach, že Kanaďani v ní rozpoznali talent. No jo, do Kanady holt tatínkovy stárnoucí prsty už nedosahují," obvinil další člověk zpěvačku z protekce a rýpnul si i do jejího rozvodu s hokejistou. „S Plekancem je všechno azur, až na to, že si 2 roky nemůžou přijít na jméno."

VIDEO: Kanadský film rozvádějící se Vondráčkové přichází do Čech: Lucie na premiéru nedorazí!

Video
délka: 01:22

Kanadský film rozvádějící se Vondráčkové přichází do Čech: Lucie na premiéru nedorazí!  Mirus FD

Někteří diskutující šli pak ještě dál a děj snímku označili za „totální debilitu" a parodii na film. „Lucčinu tvorbu již nějakou dobu pečlivě sleduji a opět musím konstatovat, že to bude s*ačka jak Brno. Ostatně jako celá její protlačená 'kariéra'. Zhyň, Mulo!" rozčílil se dokonce další internetový kritik.

Takovovou drsnou spršku asi blondýnka nečekala, zvláště ještě před uvedením Perfect Kiss do kin. Ještě že se může spolehnout na svou velkou fanouškovskou základnu, která ji na sociálních sítích ve všem podporuje. „Tak už mám zaručený program. Těším se. Nemůžu se dočkat," píšou jí ve velkém její příznivci na Facebooku a už si plánují návštěvu kina. Nevadí jim dokonce ani to, že hlavní hvězda na českou premiéru nedorazí. Podle všeho mají pro její současnou životní situaci pochopení.

VIDEO: Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Video
délka: 04:42

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima

Fotogalerie
65 fotografií