„Do Česka na slavnostní premiéru prvního listopadu Lucie Vondráčková nepřiletí. Celý štáb včetně herečky natáčí v Kanadě další film,“ řekl deníku Aha! PR koordinátor filmu v Česku Vojtěch Marek. Tomu, že zpěvačka z Kanady kvůli svému filmu nepřijede, nasvědčovalo už rušení spousty pracovních povinností poté, co hokejista koncem srpna oznámil, že se rozvádějí.

V tuto chvíli jsou pro Lucii na prvním místě synové Adam (3) a Matyáš (6), se kterými je za oceánem. „Potřebuju, aby se toho pro ně měnilo co nejmíň, takže teď se všechno točí kolem nich,“ přiznala Vondráčková. „Některé práce nejdou ani odložit ani přesunout, takže to musím dodělat,“ dodala zpěvačka a herečka, ale o konkrétních věcech stejně jako o natáčení nového filmu v zahraničí už nemluvila. Snímek Dokonalý polibek, v němž hledá lásku, ale v posledních dnech alespoň mohutně propaguje na sociálních sítích.

O čem film je? Tanya v podání Lucie Vondráčkové nemá štěstí na partnery. Její život plyne v klidu do doby, než se dozví, že přišla o práci. To je poslední kapka, která ji donutí přestěhovat se od rodičů k nejlepší kamarádce Britney, kde se chce dát do kupy a začít znovu. Když ale máte za rodiče bývalé východoevropské špiony, kteří nemají na práci nic lepšího než sledování vlastní dcery, nepůjde to tak snadno. Do toho všeho se objeví miliardář Brian, jemuž Tanya rozhodně není lhostejná.

Hereckým partnerem Vondráčkové ve filmu byl herec Landy Cannon (47). „Lucka mě už na kamerových zkouškách zaujala svou přirozeností, schopností improvizace a úsměvem. Ihned jsem si s ní lidsky rozuměl a myslím, že je to poznat i v samotném filmu. Takové natáčení je nejlepší a věřím, že to diváci v kinech ocení,“ řekl kanadský hezoun o spolupráci s Vondráčkovou.

Fotogalerie
71 fotografií