Řadový dům ve stejné ulici na pražské Hanspaulce vypadá na první pohled nenápadně. Za dveřmi se ale skrývají čtyři podlaží komfortního bydlení – s obývacím pokojem, kuchyní a jídelnou v přízemí, šesti ložnicemi a dokonce soukromým wellness centrem.

„V přízemí je obývák a kuchyně. Prvnímu patru říkáme rodičovské. Je tu ložnice a pracovna mojí ženy a moje. Ve druhém patře je pokoj pro hosty a dva pro děti,“ pochlubil se táta jedenáctiletého Daníka a devítileté Jasmínky, když pustil do svého nového domova kamery primáckého Top Star magazínu.

Nejpřekvapivějším místem v domě je ale suterén, kde se nachází relaxační část. „Celý dům jsme restaurovali a vytvořili dole fitness s bazénem. Ten není sice tak velký jako v minulém domě, ale má i protiproud, takže děti tu mohou krásně i plavat,“ prozradil režisér. Bazén vykutal v prostorách pod vjezdem z ulice. Jejich domácí wellness obsahuje také vířivku, v které prý bublá většinou on, finská sauna, kterou preferuje Jana, malé fitness centrum. A stojí tam i luxusní masážní křeslo. „Někteří z našich hostů říkají, že je lepší než sex!“ vtipkuje Adamec. „Já si to nemyslím, ale dobré to je!“

Proč odešli ze svého paláce?

Proč opustili opulentní palác, který stojí ve stejné ulici o nějakých 400 metrů dál? „Byla pro nás zbytečně velká. Občas jsme měli pocit, že se v ní navzájem ztrácíme. Postavili jsme si menší kopii tohoto domu v sousedství, a to nám vyhovuje,“ svěřila před časem moderátorka a režisérova manželka. Kompletně zrekonstruovanou prvorepublikovou vilu, jejíž hodnotu experti viděli hravě nad hranicí 100 milionů korun, se pokoušeli prodat, ale kupce pro ni zřejmě nenalezli, psaná je dál na Adamce. A dlouho sháněli i nájemníky, protože za podobné domy se na Hanspaulce obvykle platí kolem 200 tisíc měsíčně... V téže ulici jedné z nejprestižnějších čtvrtí celé Prahy navíc režisér vlastní ještě i třetí vilu, tu momentálně pronajímá jako rezidenci velvyslance jisté velké evropské země.

Video: Adamcovi se zbavují vily snů! Už ji finančně neutáhnou?

Video
délka: 01:05
1080p 720p 360p

Adamcovi se zbavují vily snů! Už ji finančně neutáhnou? Aleč Brunclík, David Turek

Fotogalerie
33 fotografií