Moderátorka se vždy pyšnila štíhlou postavou a přebytečná kila ji netrápila ani v jejím třetím těhotenství, kdy čekala dvojčata. 

„Já totiž vždycky nejvíc přibrala v osmém a devátém měsíci, a kluci se narodili už v sedmém. Tak to mám zadarmo, protože jsem porodila dřív, než jsem stačila pořádně nabrat. Shazovalo se to samo od sebe,“ svěřila se Super.cz Lejla AbbasováTa dvojčátka, oba chlapce, plně kojí. 

Lejla svou krásně štíhlou postavu předvedla na křtu knihy Lady Noskové. Vzala si černé šaty, které její tvary obepnuly. Jako matka čtyř dětí vypadá vskutku fantasticky. 

Vlastně se není ani čemu divit. Zvládnout tak početnou rodinu není vůbec jednoduché. „Máme s Volkanem opravdu směny, i noční, protože kluci nespí. Sama Iman potřebuje svého vlastního člověka, protože ještě nechodí a musí se nosit. K tomu ještě domácnost. Realita je taková, že je u mne dva dny v týdnu máma a další tři dny holčina na výpomoc, a je to stejně málo. Chtělo by to ještě jednoho člověka,“ dodala Lejla, která se kromě svých dětí stará ještě o Volkanovu dceru Vannesu a její sestřičku. 

VIDEO: Lejla Abbasová po porodu dvojčat, které porodila předčasně: Jak to s nimi vypadá? 

Video
délka: 04:10

Lejla Abbasová po porodu dvojčat, které porodila předčasně: Jak to s nimi vypadá? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
29 fotografií