Na začátku jejich vztahu herečka známá z filmu Gangster Ka Vlastina Svátková s manželem Jiřím Kounickým neprožili žádnou romantiku ani vášeň. Za to teď si vášně užívají ažaž. A jak se zdá, vášnivé jsou i jejich hádky.

Dnes malý vstal v šest a prostřední nevstal vůbec. Ani na budíka do školy. Pak barák zmlkl do ticha a my jsme se s mužem šíleně pohádali. Dokonce šel tisknout rozvodové papíry a já mu je vzteky počmárala a on se začal smát,“ přiznala herečka, která se naštěstí rozvodu nezalekla.

Svůj vztek odešla ze sebe vypudit ven z baráku a vzala s sebou syny na pizzu. I tam ji ovšem čekalo neštěstí. „Nejstarší syn se propadl do kanálu a cestou k autu pizzu vysypal na zem. Pak jsem přijela domů, sedla si na záchod těsně před prasknutím močáku, a jak jsem tam tak seděla, myslela jsem na to, že to nikdy nebude jinak. Že až se někdy budu nudit, budu už mrtvá,“ posteskla si na svůj den blbec na sociální síti Svátková.

A i když byla rozzuřená jako lev, o rozvodu s manželem, s nímž má nejmladšího syna Matyáše a společně vychovávají její dva syny Kryštofa a Adama z prvního manželství, nechce už ani slyšet.

VIDEO: Vlastina Svátková: Zásnubní prsten radši neukazuji!

Video
délka: 01:12.81

Vlastina Svátková: Zásnubní prsten radši neukazuji! 

Fotogalerie
25 fotografií