Schovávám se ve své bublině

Vlastina Svátková si našla unikátní způsob, jak se z přehršle každodenních povinností a tlaku okolí vymanit. Prostě si v případě nouze (ale třeba i chuti) zaleze do své bubliny. „V bublině jsem, když tvořím, když si pustím hudbu a začnu psát. Když se raduju z přítomnosti, třeba jen tak pozorováním dětí,“ vysvětlovala usměvavá herečka a pokračovala.

„Být v bublině totiž neznamená nežít v realitě, být v bublině znamená chránit se před špatnou energií, před negativitou, která na nás srší ze všech stran,“ svěřila se herečka a také přiznala, že je to její způsob, jak přežít. „Pamatuji si jenom to, co chci a většinou jenom to hezké. Špatné věci, pokud to lze, vypouštím a je mi pak krásně,“ uzavřela herečka na představení nového parfému, jehož český název zní právě „V mé bublině“.

Bojovala fotkou po porodu

Vlastina Svátková na sebe (mimo své herecké dovednosti) upozornila na sklonku minulého roku také fotkou, na níž ukázala, že postava ženy po porodu není zkrátka ideální. Chtěla tím ukázat, že je to běžná záležitost a nikoliv problém. A nutno říct, že za to sklidili obdiv a potlesk.

„Posadit se po porodu a ukázat všem veřejně mé břicho chtělo odvahu. Odvahu, kterou jsem v sobě našla jenom díky tomu, že bych si strašně moc přála, abychom my ženy dokázaly změnit pohled na nás. Na dokonalost, která se od nás vyžaduje. Která na nás vyskakuje ze sociálních sítí,“ vysvětlovala zasloužilá maminka, které vadí, že většina fotografií žen nezobrazuje skutečnost.

Fotogalerie
18 fotografií