Poté, co hokejista oznámil krach sedmiletého manželství, začalo se spekulovat, zda náhodou nebyl manželce nevěrný s tenistkou Lucií Šafářovou (31). To, že se Tomáš s Luckou scházel, posléze i přiznal, byť tvrdil, že je to sotva pár dnů a že vše začalo po oznámení rozchodu se zpěvačkou.

"Rozchod je čistě věcí nás dvou a není za ním nikdo třetí. Ani z mojí, ani z Lucčiny strany. Můžou za něj jen a jen naše dlouhodobé neshody a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou," napsal ve svém prohlášení Plekanec.

Netrvalo dlouho a došlo i na samotnu Lucii, která se ve svém bytě měla scházet s hercem Matějem Hádkem, známým například z kriminálky Dáma a Král. Lucka jeho návštěvy nepopřela, ovšem podle ní šlo jen o schůzky čistě pracovního rázu. „S Matějem jsme natočili nový klip na písničku Paralelní světy. Premiéra bude 9. září a v říjnu vychází nová deska Růže,“ vysvětlila pro Expres.cz.

A uběhlo pár dní a Vondráčková se Hádkovi veřejně omluvila. "Matěji Hádkovi se moc omlouvám za to, že byl zatažen do téhle mely. Dělám teď jen to, co kvůli svým dětem musím," řekla teď v rozhovoru pro magazín Story.

VIDEO: Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Video
délka: 04:42
1080p 720p 360p

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima

Fotogalerie
33 fotografií

 

Rozchod je čistě věcí nás dvou a není za ním nikdo třetí. Ani z mojí, ani z Lucčiny strany. Můžou za něj jen a jen naše dlouhodobé neshody a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/vip-sport/342894/plekanec-priznal-vztah-s-safarovou-vondrackova-zila-jsem-s-dvojnikem.htmlDošlo už ale i na samotnu Lucii, která se ve svém bytě měla scházet s hercem Matějem Hádkem, známým například z kriminálky Dáma a Král.