„Sport Star magazín nebude klasickými sportovními zprávami se suchými záběry a výslednými skóre. Chceme jít novou cestou a připravujeme magazín, ve kterém bude vše, na co jste se chtěli sportovců zeptat,“ prozradil Blesku bývalý novácký sporťák, který zdědil kancelář po »zuřivém reportérovi« Klímovi.

„Vůbec jsem to netušil, že tady přede mnou byl čtyři roky Pepa. To jsem se dozvěděl až teď. Je to zajímavé, protože zrovna nedávno jsem našel přes dvacet let starý kalendář, kde je se mnou i Pepa Klíma ještě s hřívou vlasů a vypadal úplně jinak,“ řekl pobaveně Tittelbach, který svůj nový pořad představí už v neděli ve 21:30 na Primě.

Prima je pro Tittelbacha už třetí celostátní volně dostupnou televizí, ve které bude působit. Nejvíce na očích byl na Nově, kde ale dostal padáka v roce 2012. Následně spojil své síly s TV Barrandov, kde ho v roce 2014 vyhodili a následně vzali zpátky. V červenci 2017 se s ním ale Soukupova televize rozloučila podruhé a definitivně. Teď tedy bude působit pro změnu na Primě.

Také vás napadlo, kam zmizel Tittelbachův parťák Pavel Poulíček? Ten podnikal se slevovým portálem na internetu, působil jako jako marketingový a mediální ředitel promotérské společnosti pořádající golfový turnaj prestižní série European Tour. A teď také hlásí návrat do televize, když se stal před pár dny šéfem televize Golf Channel.

Video: Náhlá operace Josefa Klímy (67)! Hvězda Primy skončila na sále!

Video
délka: 00:26.14
Video se připravuje ...

Náhlá operace Josefa Klímy (67)! Hvězda Primy skončila na sále! Prima FTV, Blesk TV

Fotogalerie
21 fotografií