Necítil se dobře, tak šel radši k doktorovi a už tam zůstal. "Ležím ve špitále a jsem napojenej. No co, dokument je natočenej už, tak co. Mám tři děti. Děkuju za všechno," napsal k fotografii, na které je napojený na několik hadiček.

Až později vysvětlil, co se vlastně stalo. „Jsem nějak nesvůj z naší premiéry Vandráků, která je už v pondělí, a vyskočil mi trochu tlak, měl jsem 183/112, což se jim nezdálo, tak si mě tam nechali,“ svěřil se Pavel Liška s tím, že musel přečkat noc na kapačkách.

Fotografie z nemocnice vyděsila i jeho kolegu Jana Révaie, který si z něho začal utahovat. „Pavle, já nevím, jestli je tohle dobrý? Vždyť promo už máme a běží to v pondělí, už to nemusíš takhle tlačit,“ vzkázal mu. Na to Liška hned reagoval. „Honzo, tvl, nedělej si z toho prdel! Dávají mi 45 minut! Pak prej snídaně a dom. Jsem myslel, že si trochu odpočinu,“ odvětil herec.

Jeho komentáře si všimla jeho partnerka Bára Poláková a ta ho pokárala. „Mazej domů. Snídani máš tady! Já ti dám 45 minut!“ rozčilovala se.

Liška s Révaiem a režisérem Hynkem Bernardem natáčeli pořad tři měsíce během jejich cest po Střední Americe a premiérový díl se vysílá už dnes večer na Prima Cool.

Fotogalerie
23 fotografií