K tomu pražskému totiž získala od partnera soutěže RC Europe také roční pronájem bytu v Brně. „Pocházím z Ústí nad Labem, do Prahy jsem to neměla daleko, ale samozřejmě je pro mě skvělé žít v Praze a mít všechno na dosah ruky. Většina castingů a modelingových aktivit se odehrává v české metropoli. Jsem za možnost bydlení v Praze moc ráda,“ řekla Lea Šteflíčková.

Lea získala v Praze pronájem bytu 2+kk v novostavbě v pražských Hodkovičkách. Je první uživatelkou bytu. Celý byt je navrhnut předním českých architektem Lukášem Janoutem ve velmi moderním stylu. „Moc se mi tu líbí, je to přesně podle mých představ. Mám tento styl moc ráda,“ upřesnila.
Do Prahy se přestěhovala i se svým partnerem. „Moc věcí tady zase nemá, pendluje mezi Prahou a Teplicemi, kde má práci. Jsem ale moc ráda, že je tady se mnou,“ vysvětluje.
VIDEO: Jak bydlí Lea Šteflíčková?
Video
délka: 03:38

Jak bydlí Lea Šteflíčková? Thomas Kruchina, Jan Jedlička

Jak bude využívat brněnský byt? „Byla jsem na Moravě v Brně vlastně za celý život jen jednou. Je fajn, že zde mohu trávit třeba víkendy, vyrazit na Moravu. Fajn to bude, když budu mít třeba práci na Moravě. Zanedlouho mě tam čeká zrovna přehlídka pro Beatu Rajskou a také focení pro prestižní kliniku Medik Haus, se kterou mám roční kontrakt,“ dodala.

Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková získala kromě pronájmu dvou bytů také řadu dalších hodnotných cen. Za své vítězství získala 850 tisíc korun a kontrakt s kosmetickou značkou Juliette Armand, roční pronájem automobilu Hyundai a další zajímavé ceny. Česká Miss je opět na vzestupu a o své vítězky se skvěle stará. Žádná jiná soutěž nenabízí vítězce ceny v hodnotě více než tři miliony korun.

Fotogalerie
17 fotografií