„Tak dlouho jsem kvůli všelijakým problémům nemohla hrát. Osmnáct let!“ vzpomíná pro Aha! Regina, která byla začátkem 90. let odejita z Národního divadla. Začala podnikat ve skle, jenže přineslo jí to jen problémy. V roce 1998 byla obviněna z tunelování společnosti Skloexport a strávila 11 měsíců ve vazbě, než se ukázalo, že je nevinná.

Podařilo se jí sice vysoudit finanční odškodnění ve výši 150 tisíc korun u Evropského soudu, ovšem její zdraví utrpělo. Nejenže se u ní projevila roztroušená skleróza, ale navíc kvůli neléčené bipolární poruše musela být umístěna do psychiatrické léčebny a podstupovat elektrošoky. Kromě toho před dvěma roky prodělala plicní embolii a přivodila si také zranění nohy.

Měla by se tak šetřit, místo toho se ale Rázlová vrhla do práce. „Teď jsem se rozhodla, že si to všechno musím vynahradit, i kdybych měla při tom vypustit duši,“ nechala se slyšet představitelka Ofky v muzikálu Noc na Karlštejně, kterou v letních představeních na středověkém hradě hraje už po tři roky a slavila zde i 71. narozeniny. „Zatím sílu a chuť mám, tak proč ne,“ krčí rameny.

Dokonce by si prý přála, aby se jednou mohla upracovat až k smrti! „Chtěla bych zemřít na jevišti nebo před kamerou. Nebyla by to špatná smrt. Myslím, že je štěstí odejít při milované práci,“ šokovala svým přesvědčením herečka.

Ta během léta natáčí primácký seriál Tátové na tahu s Aňou Geislerovou (42) či Sašou Rašilovem (45). S Miroslavem Etzlerem (53) zase plánuje film Tancuj, Matyldo a kromě toho odjela na tři týdny do Bratislavy s Jaroslavem Pleslem (43). „Točíme experimentální film Žáby bez jazyka, ve kterém Jaroušek hraje mého syna,“ dodala pro Aha! Regina, kterou po prázdninách čekají také zkoušky představení Konec Masopustu v Divadle na Vinohradech, které by mělo mít premiéru v říjnu.

VIDEO: Jaký je podle Rázlové ideální způsob, jak oslavit narozeniny? S alkoholem a krásnými muži!

Video
délka: 02:00
1080p 720p 480p 360p 240p

Regina Rázlová chystá 70: Budu slavit s alkoholem a krásnými muži! Petr Soukup,David Turek, Markéta Reinischová

 

Fotogalerie
44 fotografií