Opilecká líbačka před pár lety stála Michaelu Maurerovou manželství s Milanem Kožíškem, s nímž má dvojčata Josefa a Magdalenu. S novým přítelem, jehož identitu si nechává pro sebe, se jí zanedlouho podaří rozšířit počet svých potomků na tři.

Co to je? A) Míša snědla více hrášku. B) Míša ztloustla. C) Míša bude trojmatka. Všechny odpovědi jsou správně. Moc jsem se těšila, jak vám tu ‚pověsím‘ takovou tu romantickou fotku, jak se držím zasněně za pupík ve vlajících letních šatech, ale realita je fakt jiná. Místa a rekvizity, s kterými teď trávím poslední skoro čtyři měsíce (záchod, umyvadlo, kýbl), nejsou tak fotogenické, abych vám je sem nějak často ‚šoupala‘,“ oznámila Maurerová své těhotenství na sociální síti.

Na miminko se všichni čtyři, tedy ona, její partner a dvojčátka Pepík s Magdičkou velmi těší. „A já osobně se teď teda nejvíc těším, až to ‚nejkrásnější období v životě ženy‘ (to musel vymyslet chlap) skončí a já si to miminko pořádně pomazlím a očuchám, protože být máma je pro mě prostě ‚nejvíc nejlepší věc v životě‘ a taky zázrak,“ dodala natěšená Míša s tím, že miminko by se mělo narodit na Vánoce.

VIDEO: Míša Maurerová má dva roky chlapa, ale stále není spokojená! Vymyslela na něj lest.

Video
délka: 01:24.76

Míša Maurerová má dva roky chlapa, ale stále není spokojená! Vymyslela na něj lest. Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
40 fotografií