Nejprve to vypadalo, že si Michaela užije opravdu krásné Vánoce. Spolu s dětmi na Štědrý den rozbalovala dárky od Ježíška a později si mohla dopřát den zaslouženého volna. Hodila si nožky nahoru a vychutnávala si sklenku vína.

„Je mi fajn, jenom děti chybí,“ přiznala ale na Instagramu moderátorka Bedekru, která zřejmě dvojčata Magdu a Pepíka (8) svěřila do péče jejich tatínkovi – bývalému manželovi, podnikateli Milanu Kožíškovi (46). Jako každé mamince se jí ale po chvíli začalo stýskat.

Posléze ale přišla další nepříjemnost. Děti už má sice Maurerová zase doma, ovšem nemocné. „Díky, Ježíšku, ale ten streptokok na seznamu přání fakt nebyl,“ postěžovala si na sociální síti a ukázala nálož antibiotik, kterými se snaží bakteriální infekci, projevující se nejčastěji horečkami, bolestmi v krku a červenými citlivými místy na kůži, porazit. „Bacilový Vánoce, nemocný děti – děs,“ dodala smutně představitelka kadeřnice Digi z nekonečného seriálu Ulice.

VIDEO: Sama Míša se snaží nemocem vyhýbat pomocí zdravého životního stylu. Oblíbila si zejména cvičení. Kde všude se ohýbá?

Video
délka: 01:12

Míša Maurerová propadla józe. Cvičí ji i v obchodech nebo na ulici! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

 

Fotogalerie
47 fotografií