„Já a on ....Pouštíme draka v Divoké Šárce, je tam nádherně,“ napsala Míša na Instagram ke společné fotce s přítelem. Jenže ten stojí zády k objektivu, a tak jsou z něj vidět jen záda. Nejedná se však o nepovedenou momentku, ale o záměr. „Neukážu ho, je plachej,“ vysvětluje u příspěvku.

„Včera jsme s mým klukem pouštěli draka, dneska už si do krku pouštím horkej čaj,“ dodala u dalšího obrázku herečka. Ta už dříve prozradila, že si její milý nepřeje, aby byl veřejně známý. „To je moje paní Colombová. Jsme spolu dva roky a domluvili jsme se, že veškerá pozornost bude upnutá na mě. Není ze showbyznysu,“ prozradila před časem Blesku Maurerová s tím, že je šťastná. Partnera tak nebere ani do společnosti a i na fotkách se očividně snaží ho neukazovat.

Na starších snímcích s cvičením už se ale její tajemný přítel také objevil, tehdy ale pozornost od jeho obličeje odvedly jeho svaly a rovněž ohebnost, kterou spolu s Míšou předvedli. Tehdy představitelka kadeřnice Digi ze seriálu Ulice slíbila, že jeho podobu postupně poskládá. Zdá se, že nyní v tomto trendu pokračuje.

Nedávno se navíc podřekl také její syn. Novináři se totiž rusovlasé herečky ptali, jak s partnerem vycházejí její děti a jak ho oslovují. „Jménem, on není strejda,“ odpověděla Super.cz bývalá manželka podnikatele Milana Kožíška.

Její syn Josífek, který stal zrovna vedle ní, hned pohotově prozradil, o jaké jméno jde. „Michal,“ zahlásil, i když mu maminka rychle zakrývala pusu. Je tak klidně možné, že časem Míša či její dvojčátka prozradí i něco víc.

VIDEO: Míša Maurerová má dva roky chlapa, ale stále není spokojená! Vymyslela na něj lest

Video
délka: 01:24.76

Míša Maurerová má dva roky chlapa, ale stále není spokojená! Vymyslela na něj lest Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
75 fotografií