„Hanka Křížková má již po operaci kolena," uvedl na Facebooku kamarád Hanky David Bodeček, který zveřejnil také několik společných snímků s ní z nemocničního lůžka. „Brzy bude skákat opět jako Skippy. Už nám ji převezli na Malvazinky, kde se o ni starají jako o královnu,“ žertoval.

Na stejné klinice byl ještě nedávno hospitalizován i oscarový režisér Jiří Menzel. Ovšem pak ho nechala manželka Olga(40) převézt na jinou kliniku v Berouně, důvod ale nechtěla komentovat. „Přijali jsme ho v zuboženém stavu, byl dehydrovaný a záda měl samou proleženinu,“ prozradil Blesku zdroj z berounské nemocnice.

Hvězdě muzikálů Dracula, Mefisto či Mamma Mia! ale nic takového nehrozí, jelikož není v tak vážném stavu, nemusí jen ležet a vypadá to, že na jednom místě ji stejně nikdo neudrží. „Hani, to nejhorší máš už za sebou. Teď už bude jen lépe,“ popřál Hance na sociální síti její kamarád. 

Křížková už měla zdravotní problémy i v minulosti. Před lety podstoupila operaci kyčelního kloubu a kyčlí, načež musela dlouho rehabilitovat. Přesto se zvládla vrátit na divadelní prkna, která tak miluje. Prodělala také rakovinu děložního čípku, kvůli které jí museli odebrat dělohu i vaječníky. Potom už nemohla mít děti, které předtím odkládala kvůli kariéře.

VIDEO: Hanka Křížková také bojovala s nadváhou. Jak se jí podařilo zhubnout?

Video
délka: 02:16

Hanka Křížková loni zhubla 16 kg, jak to s ní vypadá dnes? Adam Balažovič

 

Fotogalerie
29 fotografií