Už dlouhou dobu před začátkem se před O2 arenou scházely davy, jenže tam je nekompromisně zastavovala ochranka kvůli bezpečnostním kontrolám. Ty ale trvaly déle, než měly, a tak se tím začátek koncertu posunul téměř o půl hodiny. Kdyby Gott vystoupil přesně v sedm, jak měl, sledovala by ho sotva polovina obří vyprodané haly.

Další zklamání přišlo ještě později. Dříve bylo na Slavíkových koncertech pravidlem, že k jevišti mohli přijít jeho fanoušci a předat mu dárek či květinu, podat si s ním ruku a prohodit milé slovo. Jenže tentokrát to nebylo možné. Dvě fanynky se ke Karlovi probojovaly i s květinou, ale další už ochranka nechtěla pustit. „Květiny můžete dát nám a my je předáme,“ řekli jen na vysvětlenou.

Sám zpěvák z toho byl trochu nesvůj. „Prosím vás, pusťte ke mně tu paní,“ prosil do mikrofonu a o chvíli později znovu: „Prosím vás, děti ke mně pusťte,“ volal, když mu chtěla jedna z příznivkyň vysadit dítě na pódium. Všechno marné, bodyguardi byli nekompromisní.

Podle našich informací se ale nejednalo o ochranku Gotta, ale celé areny. „Ještě před koncertem jsme se společně s O2 arenou dohodli, že pan Gott nebude osobně z pódia přijímat květiny, jelikož by to pro něj mohlo být z důvodu náročnosti koncertu riskantní,“ vysvětlila pro Aha! Slavíkova mluvčí Aneta Stolzová.

Mistr ale o své dárky přece jen nepřišel a divákům koncertu pak poděkoval. „Musím se přiznat, že přízeň a neutuchající potlesk diváků mi nedaly spát. Když jsme s Ivankou přijeli po vystoupení domů, nalili jsme si skleničku vína a vstřebávali jsme ty nádherné emoce, které koncert provázely. Ještě jednou děkuji všem, kteří na koncert přišli a vytvořili nádhernou atmosféru, která je pro mě nezapomenutelná. Děkuji všem, kteří mi donesli dárky i květiny, mám je všude kolem sebe, kochám se a vzpomínám na úterní koncert,“ nechal se slyšet Karel.

VIDEO: Gott přezpíval hit Čau lásko s Farnou! Poslechněte si, jak zpívá o umělé kyčli!

Video
délka: 05:17.85

Gott přezpíval hit Čau lásko s Farnou! Poslechněte si, jak zpívá o umělé kyčli! David Turek

 

Fotogalerie
82 fotografií