Ve chvíli, kdy její otec zpíval v zaplněné O2 areně, končila zrovna Dominika ve finských Helsinkách v práci. „O koncertu jsem věděla, ale táta mě na něj nepozval,“ prozradila Blesku nejstarší Slavíkova dcera. „Ale nijak se kvůli tomu na něj nezlobím!“ zdůraznila. „Asi si byl vědom, že bydlím daleko – a když jsem byla v Česku nedávno, že bych nedostala volno z práce…“ dodala Dominika na vysvětlenou.

Pan Gott a jeho žena Dominiku na koncert pozvali na rodinné večeři při její poslední návštěvě Prahy. Dominika poděkovala, ale řekla, že zcela jistě nemůže, protože má novou práci a zaměstnavatel ji neuvolní,“ reagovala pro Blesk mluvčí Gottových Aneta Stolzová.

Dojatý táta

Zatímco její nevlastní sestra Lucie (30) seděla s manželem Janem Kovaříkem (38) v první řadě, odkud zdatný kuchař pravidelně odskakoval na jeviště pomoci s odnášením mikrofonů, mladší sestřičky zářily přímo na scéně. Charlotte (12) zazpívala hit Over the Rainbow (Tam někde za duhou), Nelly (10) pro změnu tančila. Obě pak v závěru večera svého otce objaly.

Tati, pojď už domů,“ pronesla vtipně do mikrofonu Charlottka poté, co Karel neustále přidával. Nakonec ji zpěvák vyslyšel a za bouřlivých ovací vestoje se s vyprodanou halou rozloučil.

Úspěch zapil vínem

Musím se přiznat, že přízeň a neutuchající potlesk diváků mi nedaly spát. Když jsme s Ivankou přijeli po vystoupení domů, nalili jsme si skleničku vína a vstřebávali jsme ty nádherné emoce, které koncert provázely,“ svěřil Blesku Gott.

Ještě jednou děkuji všem, kteří na koncert přišli a vytvořili nádhernou atmosféru, která je pro mě nezapomenutelná. Děkuji všem, kteří mi donesli dárky i květiny, mám je všude kolem sebe, kochám se a vzpomínám na nádherný koncert.

Zpíval jen tchyni

V první řadě O2 areny usedli Gottovi nejbližší, mimo jiné jeho tchyně Blanka (66). Manželka Ivana (42) se ale v publiku neobjevila! Proč ne? Podle informací Blesku jako šéfka Karel Gott Agency dohlížela v zákulisí na zdárný průběh koncertu.

Vtipné výpadky

Karlovi sem tam krátce vypadával text písní. Tyhle okamžiky ale dokázal vtipně uhrát a publikum mu odpustilo.

Nový text Čau lásko

S Ewou Farnou si Karel zazpíval novou verzi svého hitu Čau, lásko. Karel Šíp (73) svou vlastní píseň, kterou původně napsal pro Gotta a svou tehdejší ženu Marcelu Holanovou (67), přetextoval na Čau, mládí. A vysočanská aréna řvala smíchy…

Fotogalerie
46 fotografií

Video: Dominika Gottová o psychických potížích: Táta mi zaplatil léčbu!

Video
délka: 00:30.40

Dominika Gottová o psychických potížích: Táta mi zaplatil léčbu! Tereza Kuhnelová, redakce Blesk