Už podle zvláštního jména je poznat, že herec nemá kořeny jen u nás. „Tatínek pochází z Černé Hory. Ale ani tam není jméno Vuk běžné. V překladu znamená Vlk. Maminka mě tak pojmenovala podle postavy jedné její oblíbené knížky,“ prozradil v rozhovoru pro Aha! představitel seriálového bídáka Roberta.

Narodil se sice v Česku, většinu dětství ale strávil v Černé Hoře. „Přestěhovali jsme se tam hlavně kvůli tomu, že táta se tam coby vystudovaný režisér a dramaturg stal ministrem kultury, a tak jsme se za ním přistěhovali, abychom byli všichni pohromadě jako rodina,“ objasnil Vuk, který pak pro změnu s bratrem žil několik let v Argentině. Kvůli tomu s ním dodnes mluví španělsky, zatímco s otcem srbsky a s maminkou česky.

S partnerkou Bárou, která je také herečka, navíc někdy raději mluví anglicky. „Když si chceme povídat o věcech, o kterých by naše děti neměly slyšet,“ přiznal se smíchem herec, který si vlastní rodinu pořídil poměrně brzy. „Bylo mi třiadvacet, když se narodila Esterka. Partnerka byla ještě o dva roky mladší a oba jsme studovali,“ přiznal s tím, že potomek nebyl původně plánovaný.

VIDEO: Tajemství smrti v Ulici prozrazeno. Podívejte se na poslední scénu postavy na odpis!

Video
Video se připravuje ...

Tajemství smrti v Ulici prozrazeno. Podívejte se na poslední scénu postavy na odpis! TV Nova

O to větší teď ale dělá Ester Claire rodičům radost a stejně tak i její mladší sestra Isabelle Arie. „Snažím se dcerky vést k tomu, aby byly ohleduplné k okolí, empatické a slušné. Ale také se jim snažím naslouchat, vysvětlovat jim, co se kolem nich děje,“ promluvil Čelebić o tom, jaký je otec.

Zatímco poté, co dostudoval DAMU, si musel ve Švandově divadle přivydělávat i malováním zdí a broušením parket, teď se mu díky Ulici nabídky jen hrnou. „Díky seriálu se mi otevřely další možnosti,“ přiznal sympatický fešák, který v nováckém seriálu hrál pořádného gaunera. „Věděl jsem, že to bude floutek, že to nebude úplně kladná postava, ale že se z něj vyklube až takový prevít, to jsem netušil,“ vysvětlil s tím, že Robert se mu ale hrál dobře a bavil ho.

Dokonce ho i lidé zastavují na ulici a kritizují to, co jeho postava vyváděla. „Naštěstí mi ještě nikdo nedal do zubů, jako se to stalo některým mým kolegům,“ dodal pobaveně herec. S rolí záporáka se ale musí rozloučit, jelikož postava Roberta v seriálu zemřela, což řadu diváků pořádně vytočilo.    

VIDEO: Sebevražda v dnešní Ulici! Takhle si Adriana sáhne na život…

Video
Video se připravuje ...

Sebevražda v dnešní Ulici! Takhle si Adriana sáhne na život… TV Nova

 

Fotogalerie
37 fotografií