Smrtící koktejl prášků a alkoholu si namíchá už dnes. A ze záběrů, při kterých záchranáři bojují o její život, mrazí! Natáčení sebevražedných scén a hysterických momentů, které jim předchází, bylo pro herečku něčím novým. „Byly to těžké okamžiky. Opravdu jsem se snažila to tak prožít, až si ze mě kolegové začali dělat vyloženě srandu. Chodila jsem zachmuřeně po ateliéru a děsně se do toho vžívala. Martin Finger, který mi hraje tátu, chodil po place a šibalsky se na mě usmíval. Tak jsem pak povolila napětí,“ vzpomíná herečka na náročná natáčení.

Do podobné situace jako její Adriana by se podle svých slov Šárka nikdy nedostala. „Pro mě jako pro herečku na tom byla nosná ta hrůza toho, že se člověk nemůže spolehnout sám na sebe. Šla jsem po tomhle pocitu, po tom vlastním selhání. Adriana bojuje sama se sebou, protože nechápe, jak mohla být tak hloupá a nevidět, jak ji Robert, kterého si vzala, soustavně podváděl a okrádal. Nedokáže si odpustit, že vlastně selhala sama, proto se rozhodne se zabít,“ vysvětluje Vaculíková, která se na seriálovou sebevraždu připravovala dlouho.

„Dozvěděla jsem se to s předstihem, takže jsem se na to mohla připravit. My herci máme tyhle scény rádi, protože si můžeme sáhnout někam, kam si normálně nesáhneme. Je to o fantazii, to nás na tom baví. Čím víc je to pro nás neuchopitelné v normálním životě, tím zajímavější to je herecky,“ dodala.

Adrianinu sebevraždu uvidí diváci TV Nova už dnes v 18:25 na Nově!

VIDEO: Tajemství smrti v Ulici prozrazeno. Podívejte se na poslední scénu postavy na odpis!

Video
délka: 01:21.75

Tajemství smrti v Ulici prozrazeno. Podívejte se na poslední scénu postavy na odpis! TV Nova

Fotogalerie
11 fotografií