I ve svém věku se Alena Vránová rozhodla zariskovat a podstoupit operaci v celkové narkóze. "Jeviště je Alenčiným životem a nechce ho ještě hodně dlouho opustit. A také nehodlá být závislá na druhých. Sama se chce o sebe starat, jezdit autem, nakupovat si," prozradil deníku Aha! zdroj z hereččina okolí. 

Nejslavnější česká filmová princezna sice ještě po operaci pilně rehabilituje, s hůlčičkou a nákupní taškou na kolečkách už ale brázdí pražské Vinohrady, kde bydlí. Postavila se k tomu čelem, stejně jako před šesti lety, když si před svými 80. narozeninami zlomila obě ruce.

V novém bytě, kam se ve svých osmdesáti letech přestěhovala, přehlédla práh na balkon a upadla tak nešťastně, že ji do nemocnice vezla sanitka s přelámanýma rukama. Ty jí ale špatně srostly, musely jí je zlámat a následovala další operace," dodal zdroj s tím, že Vránová byla dlouhou dobu závislá na pomoci druhých. 

Dcera se upila k smrti

Když se Vránová konečně ze všeho vykřesala, začala ji ničit dcera. Markéta Rážová (†55), kterou měla s princem Miroslavem Vladimírem Rážem (†77), se rozhodla, že se upije k smrti. Nešťastná máma jí nabízela svá játra k transplantaci, ona ale nechtěla! Markéta, která vystudovala Filozofickou fakultu UK a po revoluci vlastnila cestovní kancelář, žila na sklonku života v nuzných podmínkách ve Vlašimi. Zemřela o Vánocích 2013 na tzv. multiorgánové selhání. Herečka byla psychicky zničená. Znovu ale povstala a navzdory všem útrapám kráčí se vztyčenou hlavou dál!

VIDEO: Zemřela dcera Aleny Vránové: Před smrtí prosila mámu o pomoc!

Video
délka: 02:18.13

Zemřela dcera Aleny Vránové: Před smrtí prosila mámu o pomoc! David Malík, Michaela Remešová

Fotogalerie
18 fotografií