Kytaristovi kapely Crossband Ivanu Vasilijevovi začalo být zle už doma. Nepříjemně se mu motala hlava, a tak radši vyrazil do nemocnice v Hradci Králové. Byl tedy lékařem vyšetřen a poslán na odběr krve. "Poté dali ovšem přednost akutnějším případům a Vasilijeva odeslali po odběru do čekárny. Jakmile však Ivan vyšel z ordinace a chtěl se posadit, zatmělo se mu před očima a v mdlobách se skácel k zemi, naneštěstí mu v cestě stálo topení, o které se praštil přímo do hlavy," zní ve vyjádření kapely s tím, že pád zapříčinil krvácení do mozku, několikahodinovou operaci a tři dny v kómatu. Byl tak ohrožen nejenom jeho život, ale také existence kapely Crossband, která měla před sebou mnoho jarních koncertů.

"Chystám se podat trestní oznámení na sestru - ta mi brala krev, ne pan doktor. Paní na mě byla vždy hrubá a nepříjemná a to, co udělala, nebyla pouze chybička. Jako sestra mě měla po odběru nechat půl hodiny vyležet, ovšem hned po odběru mě poslala pryč. Je to hrubá chyba a až se trochu zotavím, půjdu to řešit," řekl Blesku Vasilijev.

Nyní už je ale naštěstí kytarista v pořádku a neruší se ani koncerty. „Teď už jen záleží, jestli Ivanovi bude stačit přistavit na pódium židličku, nebo přijede rovnou na kolečkovém křesle,“ směje se s úlevou frontman Crossbandu Jaroslav Kříž.

Fotogalerie
6 fotografií