Včera jsme cestou z koncertu měli lehčí nehodu. Až na pár drobných šrámů a pár stehů jsme v pohodě a bez následků. Jezděte opatrně,“ uvedla skupina na svém Facebooku. K postu přiložili muzikanti fotku, na níž je zakrvácený Homola se svým kolegou z kapely v sanitce.

Na hlavě má otec dcerky Dary Rolins a otevřený milovník marihuany viditelnou ránu, kterou mu zdravotníci ošetřili. „Děkujeme klukům a holkám ze sanitky a doktorům, doktorkám, sestrám a bratrům z Krajské nemocnice Liberec za ošetření,“ dodala skupina Wohnout na svém Facebooku.

Při cestě z festivalu Benátská! v Liberci narazila jejich dodávka do autobusu. Nehoda se stala krátce před 22:30 na křižovatce ulic Mařanova a Hodkovická jen pár set metrů od Sportovního areálu Vesec, kde se Benátská! koná. "Podle všeho jela dodávka z vedlejší silnice a její řidič nedal přednost autobusu a došlo ke střetu," popsala nehodu liberecká policejní mluvčí Vlasta Suchánková. V dodávce cestovalo šest lidí a stejný počet v autobusu. "Dechové zkoušky u obou řidičů byly negativní, zjišťujeme míru zavinění," dodala.

"Naštěstí jsme z toho vyvázli celkem použitelní, jen nejsme tak úplně schopni hrát a zpívat. Některá zranění nám to prostě zatím neumožňují. S kolegou Zemánkem jsme dnes v Jihlavě měli přebrat štafetu hudební podpory pro rozvojové projekty humanitární organizace ADRA v zemích třetího světa a zahrát čtyři písně. Je nám moc líto, ale nedáme to. Moc děkujeme za pochopení. Tímto Vás všechny pozdravujeme a jsme velice rádi, že se nehoda obešla bez závažnějších zranění," uvedl Honza Homola.

Homola žil s Darou Rolins čtyři roky. Z jejich vztahu vzešla dnes devítiletá dcera Laura. Slovenská zpěvačka si poté našla rappera Rytmuse alias Patrika Vrbovského (40), se kterým je dodnes.

Fotogalerie
40 fotografií

Video
délka: 01:14.72

Soud rozhodoval, komu svěří péči o Lauru. Blesk - Jan Jedlička