Dvojice nechala své potomky Minu (8) a Aidena (6) doma a dopřála si romantickou dovolenou jen ve dvou. Jejich cílem se stala Itálie a konkrétně známé město na vodě. Jenže poslední dobou působí spíše jako na bahně. Dlouho totiž nezapršelo a kanály vyschly.

„Je málo vody, ale žádné bahno,“ hlásila přímo z místa prostřednictvím sociální sítě Maxová a dodala, že zrovna v době, kdy s chotěm dorazili, se počasí otočilo. „Nám tu pršelo celý den,“ informovala Tereza, která ale nevypadala, že by jí to nějak moc vadilo.

Ona a její turecký miliardář a realitní makléř, kterého si po dlouholetém vztahu vzala za manžela v říjnu 2016, se zkrátka vybavili deštníkem i pláštěnkou a nenechali si pobyt zkazit. Společně se procházeli po městě, prohlíželi památky a na náměstí svatého Marka se dokonce nechali zvěčnit při vášnivém polibku jako vystřiženém z hollywoodských filmů.

Zúčastnili se také již tradičního a po celém světě vyhlášeného karnevalu. Nadšeně pozorovali rej masek a úchvatné kousky umělců a večer se sami nechali vyzdobit a proměnit téměř k nepoznání pomocí historických kostýmů a vychytaného make-upu.

VIDEO: Tereza Maxová tvrdila, že svatbu nechystá. Zřejmě ale změnila názor…

Video
délka: 01:28.04

Topmodelka Tereza Maxová chystá druhou svatbu! Praha, nebo Monako? Kristýna Léblová, Tomáš Sovinský

 

Fotogalerie
81 fotografií