"Dnes je takový krásný den, kdy by se měla plnit přání, tak jsem si řekl, že se vám ozvu," řekl herec Jiří Pomeje ve videu, kde také děkoval svým fanouškům za povzbudivé zprávy a energii, aby rakovinu hrtanu porazil.

"Po 44 dnech jsem něco polknul. Shodil jsem 25 kilo. Teď mám ale opačný problém jak začít jíst. Nemůžu do sebe nic dostat," svěřil se Pomeje sípavým hlasem. Ozařování, léčba rakoviny a nádor ho totiž o jeho typický chraplák připravil. 

"V podstatě mi řekl to, co jsem chtěl slyšet o Vánocích. Nebylo to na nic. Šíření rakoviny se zastavilo a zatím nemusím na operaci. Třetina nádoru na jedné hlasivce zmizela. Doktor říkal, že kouká, že mi to zmizelo. Předtím byla ta rakovina agresivní. Všichni si mysleli, že to budu mít rozšířený, takže byl to zázrak a kontrolu mám až za 3 týdny. Prý to ještě nezažil a teď to budeme hlídat. Teď si nemusím nechat vzít krk," popsal svůj stav po dodržování drsné hladovky. 

"Ani jednou jsem si neulevil, jsem strašně vyčerpanej. Teď jdu na štědrovečerní večeři a pro mě je to krásný. Mám další čas léčit tu svoji rakovinu tak, abych příští Vánoce mluvil normálně a řekl: Nemám rakovinu. Vše nejlepší a hodně zdraví, to čím si procházím není prdel, nesmíme se nikdy vzdávat, i když je to těžký," dodal pohublý Pomeje. Tak snad už bude jen líp.

VIDEO: Jiří Pomeje o hladovce.

Video
délka: 02:48.34

4. den Pomeje hladovky kvůli rakovině! Rapidní úbytek váhy! Facebook

Fotogalerie
41 fotografií