Anna K. se vlastním jménem jmenuje Luciana Krecarová. A právě za neobvyklé jméno vděčí jedné ze svých babiček, která se jmenovala Lucianna.

"Jako malá jsem  tím trochu trpěla, chtěla jsem se jmenovat obyčejně jako většina děti. Později ze jména vznikl můj pseudonym a kamarádi mi říkají buď Andulo, Aničko nebo Lucko," vysvětluje původ svého rodného a uměleckého jména zpěvačka.

"Milovala jsem všechny svoje  babičky a dědy. Měla jsem jich víc, děda se dvakrát oženil. Jedna babička bydlela v Železné Rudě s dědou, který byl náčelník horské služby, a moc ráda jsem k nim jezdila,  babička Marie fantasticky vařila. Druhá babička, maminka mojí maminky, žila ve Špindlerově Mlýně. Tam jsem se já narodila a vyrůstala až do první třídy. Byla s ní velká legrace, obklopovala se mladými lidmi,  hodně cestovala, uměla pět jazyků a španělsky se naučila ještě ve svých osmdesáti letech," prozrazuje Anna K., jež strávila odpoledne s obyvateli Domova seniorů v Dobřichovicích.  

Podpořila tak myšlenku zmírnit osamělost seniorů, ke které vyzývá kampaň obchodního řetězce ve spolupráci s Nadací Krása pomoci. Hlavní snahou této předvánoční akce je, aby každý z nás myslel na své blízké a také na ty, kteří už třeba vůbec nikoho nemají. Na jaře zpěvačku čekají dva velké koncerty.

VIDEO: Anna K. o své léčbě a 12 chemoterapiích: Mám recept, co mi zaručeně pomůže!

Video
délka: 01:49.36

Anna K o své léčbě a 12 chemoterapiích: Mám recept, co mi zaručeně pomůže! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
38 fotografií