Psal se rok 1983, Alici tehdy bylo sladkých sedmnáct a do božského Káji byla zamilovaná až po uši. Rozhodla se proto, že se musí se svým idolem stůj co stůj setkat. Jenže, kde na něho vzít telefon? „Tatínek mojí kamarádky byl policista a ten to číslo sehnal. Dodnes si ho pamatuji. Bylo to 54 55 44,“ vzpomíná Alice.

Když Slavíkovo číslo vytočila, měla velké štěstí – Mistr byl vzácně doma a pevnou linku osobně zvedl. „Přijeďte ke mně domů, upeču vám něco dobrého!“ vychrlila ze sebe sedmnáctka bez špetky ostychu. „Rodiče prý odjeli z domu pryč, anebo je pryč poslala, to dodnes nevím. Přiznám se, že mě svou bláznivou žádostí šokovala a vzbudila moji zvědavost. A tak jsem se sebral a jel do pražské Libně, kde bydlela. Bylo z toho deset let vztahu,“ popisoval Gott v knize Když milenky pláčou.

Ve stejnou dobu měl už zpěvák ale v hledáčku Martinu Formanovou (51), nynější manželku oscarového režiséra Miloše Formana (85). A stále ještě trval jeho vztah s Jitkou Svobodovou (53). A protože Alice tohle všechno věděla, snažila se mu ještě víc přiblížit. Nastoupila tedy do produkčního oddělení Supraphonu, jen aby se mohla se svou láskou potkávat co nejčastěji.

VIDEO: Prasklo tajemství Karla Gotta: Vztah s jinou ženou! Trvá už 34 let!

Video
délka: 00:37

Prasklo tajemství Karla Gotta: Vztah s jinou ženou! Trvá už 34 let! Tereza Kühnelová

Dokázala spolknout i to, že když se 14. července 1989, v den jeho narozenin, na francouzské ambasádě v Praze slavilo 200 let dobytí Bastily, Karel přišel po boku Jitky Svobodové, kterou všem představoval jako svou přítelkyni. A to tam byl každý, kdo u nás něco znamenal!

Fotogalerie: Karel Gott a jeho ženy: Které prošly jeho…
57 fotografií

„Alice se nikdy neptala, kde jsem byl a s kým. Jestli je ona jediná, anebo mám ještě další. Neslyšel jsem od ní jedinou výčitku,“ vysekl jí v knize poklonu. „Naše přátelství skončilo ve chvíli, kdy pochopila, že to s Martinou myslím vážně. Alici jsem v nejistotě ale nenechal a se svými city k Martině jsem se jí svěřil,“ dodal Gott.

I po rozchodu ale jejich přátelství trvalo dál. Dokonce i poté, co Alice začala žít s jiným zpěvákem Ondřejem Havelkou (63). Inu, někdy je přátelství víc než láska…

VIDEO: Karel Gott o Martě Kubišové: Má erotický alt

Video
délka: 02:47

Karel Gott o Martě Kubišové: Má erotický alt VDN Promo

VŠE O TAJNÉ LÁSCE KARLA GOTTA ČTĚTE ZDE>>

Fotogalerie
75 fotografií