Co Slavík u vystudované grafičky vlastně našel, že jejich intimní vztah trval deset let a poté se proměnil v obrovské přátelství, které až donedávna nezničily ani jejich rodinné stavy a konvence? Alice to vysvětlila jednoznačně.

,,Karel se ke mně stále vracel, protože jsem mu asi dávala něco, co v jiných vztazích nenašel. Možná to bylo mimo jiné proto, že jsem se ho nikdy na nic neptala, po ničem nepátrala, respektovala jeho uměleckou duši, a hlavně po něm nikdy nic nechtěla. Ani majetky, ani závazky,“ svěřila se Blesku Kovácsová. A přesně tohle Slavík potřeboval.

Proto také v knize Když milenky pláčou z roku 1999 prohlásil: ,,Alice se nikdy neptala, kde jsem byl a s kým. O tom, jestli ona je jediná, anebo mám ještě další, ale nebyla nikdy řeč. Neslyšel jsem od ní jedinou výčitku. Byla to moc zajímavá dívka, vždycky si s ní bylo o čem povídat.“

VIDEO: Čím si Alice udržela Karla Gotta dlouhých 34 let?

Video
délka: 00:37
1080p 720p 360p

Prasklo tajemství Karla Gotta: Vztah s jinou ženou! Trvá už 34 let! Tereza Kühnelová

To o jiných partnerkách říci nemohl. Buď byly hysterické, žárlivé, nebo vždycky nastal den, kdy padla zmínka o vdavkách a dítěti. A to byl vždycky konec. Karel se vázat nechtěl. Jediná Alice věděla, jak se má chovat. Navíc se mu velmi líbila. Miloval ženy, které měly dlouhé nohy a ruce, a především výrazný nos. Zpěvákovi také imponovala její až prvorepubliková krása. A není se čemu divit, když jeho největším idolem byl prvorepublikový milovník Oldřich Nový (†83).

Jejich přátelský vztah pro tohle všechno trval dál, i když Kovácsová začala žít se swingařem Ondřejem Havelkou (63), se kterým má dvě děti. Ba co víc, Karel se stal jejich rodinným přítelem. Alici navštěvoval se svojí nejstarší dcerou Dominikou (44), svými přáteli, byl u ní jako doma. Blesku se podařilo získat snímek z jedné z mnoha takových návštěv.

Fotogalerie: Karel Gott a jeho ženy: Které prošly jeho…
57 fotografií

Zpěvák se u ní cítil v bezpečí, chodil se jí svěřovat, pobavit, poradit se. A domů se vracel ve výborné náladě. Ale tohle už je minulostí. Jeho milující manželka Ivana (41) tomuto přátelství nepřála, a naopak ho dost drsným způsobem zničila, když ho letos v říjnu zakázala.

VŠE O KARLU GOTTOVI NAJDETE ZDE

VIDEO: Karel Gott vystoupil na Žofíně

Video
délka: 03:06
1080p 720p 360p

Karel Gott vystoupil na Žofíně Marek Pátek

Fotogalerie
26 fotografií