Jak dlouho byla Kovácsová vůbec Gottovi nablízku? Se Slavíkem se Alice seznámila v roce 1983 a deset let opravdu byla jeho láskou. Doprovázela ho na všechny akce, přespávala v jeho vile na Bertramce, slavila s ním Vánoce a dobře se znala s jeho dcerou Dominikou (44). Je s ní dodnes v kontaktu stejně jako s její matkou Antonií Zacpalovou (82). „Alice se nikdy neptala, kde jsem byl a s kým. O tom, jestli ona je jediná, anebo mám ještě další, ale nebyla nikdy řeč. Neslyšel jsem od ní jedinou výčitku. Byla to moc zajímavá dívka, vždycky si s ní bylo o čem povídat,“ vyjádřil se o ní Karel tajnosnubně v knize Když milenky pláčou v roce 1999.

Video
délka: 00:37.87
Video se připravuje ...

Prasklo tajemství Karla Gotta: Vztah s jinou ženou! Trvá už 34 let! Tereza Kühnelová

Zpěvák byl tenkrát ovšem na vrcholu slávy a nechtěl se vázat. Alice se mezitím seznámila s Havelkou a vzdor tomu, že měl Karel nesčetně dalších přítelkyň, jejich pevné přátelské pouto trvalo dál. Stal se z něho příběh velkého, důvěrného a samozřejmě tajného přátelství, všemu a všem navzdory. Konvencím, médiím i rodinným stavům. Dokonce i navzdory Ivaniným známým blokacím telefonních čísel Karlových přátel a spolupracovníků.

SMS od Ivany

A co Havelka? Ten to bral od počátku bez problémů. Slavík dokonce chodí na jeho swingové koncerty. Alici zase vzaly na vědomí všechny další Gottovy partnerky. Jen Ivana jí zřejmě nemohla přijít na chuť... „Když si s Karlem začala, s oblibou si už tehdy četla jeho esemesky. Jednou tam našla zprávu od Alice. Karlovi nic neřekla, odepsala jí a podepsala se Ivana Macháčková. Když to potom Alice řekla Karlovi, okamžitě Ivanu donutil, ať jí zavolá a omluví se!“ prozradil Blesku Gottův dobrý kamarád.

Když si pak Slavík vzal Ivanu, přátelství mezi ním a Alicí pokračovalo dál. A trvalo by nejspíš dodnes, kdyby to manželka – jak nám sdělila osoba z branže – letos v říjnu velmi ultimativně nezakázala! Pakliže byl vztah Karla a Alice před lety milenecký, o to víc bylo jejich pozdější přátelství cenné. Takže dnes to asi musí bolet na obou stranách...

VIDEO: Gott po koncertě mezi fanoušky: S manželkou jen zářil!

Video
délka: 00:53.46
Video se připravuje ...

Gott po koncertě mezi fanoušky: S manželkou jen zářil! Marek Pátek

Fotogalerie
61 fotografií