„Poslední ranní show s těma mýma láskama," napsala na Instagram Lucie ke snímku, kde ji z jedné strany olíbává Patrik Hezucký (47) a z druhé zase Leoš Mareš (41). „Děkuju za vše, vy víte. Je to osobní, je to srdeční. Bylo to výjimečné, vy jste byli výjimeční. 11 let jízdy," dojímala se.

Nebyla by to ale ona, aby si ani z posledních chvilek v práci neudělala legraci. „A dívejte se mi do očí, nemůžu za to, že mi tak narostly," narážela vtipně na fakt, že jí v těhotenství nenarostlo jen bříško, ale též se jí zvětšilo poprsí. Ještě před pár dny přitom Šilhánová vtipkovala, že na Evropě 2 zůstane až do porodu a bude vysílat rovnou i v den D.

I když se na narození dcerušky, kterou má s partnerem Jaroslavem Černým, už moc těší, opouštět rádio pro ni jistě není snadné. Jednou už ostatně z show dostala vyhazov, když se novému vedení zdála na tento formát příliš stará, ačkoliv byla z populární trojice nejmladší. Mareš s Hezuckým proti tomuto rozhodnutí protestovali, ovšem marně. Lucii pak nahradil ještě o pár let starší Jakub Kohák(43).

Brunetka, která mezitím začala moderovat v televizi, se ale na Evropu 2 po čase slavně vrátila. Kromě toho uváděla také Divácké zprávy na Primě, z nichž odešla již v pátém měsíci těhotenství. Tentokrát měla ona sama dojem, že už na tento typ pořadu nemá věk.

VIDEO: Šilhánová poŠilhává po novém bytě! Kolik do něj chce vrazit?

Video
délka: 01:29.64

Šilhánová poŠilhává po novém bytě! Kolik do něj chce vrazit? Thomas Kruchina, Lukáš Červený, Jaroslav Bouda

Fotogalerie
39 fotografií