Lucie dříve uváděla Divácké zprávy na Primě, v pátém měsíci těhotenství z televize ale odešla. Tento týden ji proto čeká i odchod z rádia Evropa 2, kde spolu s Patrikem Hezuckým (47) a Leošem Marešem (41) moderuje Ranní show. Právě během jeího středečního vysílání poprvé odtajnila pohlaví svého nenarozeného dítěte.

Poprvé informaci vypustila do éteru už v šest hodin ráno, ale moderátorské trio pak pro jistotu vše zopakovali i později. „Děvče. Bude to dívka," oznamoval nadšeně Leoš posluchačům a pak pustil mix písniček o krásných holkách. „Ano, je to dívka. Vypadá to na dívku, uvidíme," připustila Šilhánová s tím, že mužské pohlaví by se z ultrazvuku posuzovalo o něco líp.

„Ve dvacátém týdnu jsme byli na tom nejvějším ultrazvuku a pan doktor nám říká, že je v pořádku, všechny výsledky dopadly dobře a že se nemáme čeho bát," líčila svůj zážitek moderátorka. Poté jí lékař potvrdil, že bude mít holčičku. „Jára trošku zkoprněl," prozradila o svém partnerovi, kterého poznala při moderování Miniduelu na Primě. Ten si přál chlapečka a teď má strach, jak zvládne péči o dcerku. „Intuice mě zklamala," povzdechl si prý a lékař mu naznačil, že možná šlo spíše o ješitnost.

Lucie si dříve také přála chlapce, ale od prvních momentů těhotenství prý vnitřně tušila, že bude mít holčičku. „Já jsem to cítila od samého začátku. Já nevím, jestli se to dá takhle říct. Ale já to tak opravdu měla," svěřila se v rádiu. Dokonce přiznala, o jakých jménech nyní s přítelem uvažují. Ve hře jsou samá netradiční jména jako Dobromila, Sáva či Xenie. Ještě ale prý nic není rozhodnuto.

Jelikož brunetku nyní její příznivci bombardují otázkami o dítěti, rozhodla se odpovědět všem najednou prostřednictvím sociální sítě. „Protože se nás na to každý ptá....takže...., kdo ráno neposlouchal rádio a zajímá ho to, tak čekáme holčičku. A strašně už se na ni těšíme," napsala na Instagram a uveřejnila zde i fotku prvních oblečků, kterou pro dcerku nakoupila.

VIDEO: Podívejte se, co Šilhánová prozradila v pořadu Markéta dráždí celebrity...

Video
délka: 05:37

Moderátorka Primy Lucie Šilhánová: Zrušili jí pořad! Je to její konec v televizi? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
37 fotografií