Mnozí z nás si sympatickou brunetku vybavují z dob, kdy hlásila Počasí či po boku Karla Voříška (54) uváděla Televizní noviny. Uhrančivý pohled, milý úsměv a postava a svůdné křivky, kterými dráždila i na fotkách, za něž by se nemusely stydět ani profesionální modelky. Není divu, že Adámková patřila k nejkrásnějším a nejoblíbenějším moderátorkám.

V roce 2012 však z televize po patnácti letech na vlastní žádost odešla. Důvodem byla prý tehdy značně napjatá situace ve zpravodajství TV Nova, kvůli níž tehdy odešla i řada redaktorů. Posléze se stala ředitelkou společnosti, která se zabývá mediálním tréninkem. „Externě vyučuji na vysoké škole, moderuji spoustu akcí – společenských i odborných konferencí,“ vyprávěla pro Aha! Adámková.

Jenže v posledních letech moderovaných akcí ubývalo a ona se z veřejného života v podstatě stáhla. Nedávno se po dlouhé době objevila zase ve společnosti, když se přišla podívat na premiéru nového českého muzikálu Romeo a Julie. V černé sukni a částečně průsvitné světlé halence jí to sice slušelo, ovšem výrazně se změnila v obličeji.

Čas se jí zkrátka zastavit nepodařilo, a tak má dnes Jana již o nějakou tu vrásku navíc a propadlejší rysy ve tváři než dřív. Její úsměv už také není tak zářivý jako kdysi, a tak tmavovláska působí smutně. Za její změnou může stát kromě přibývajícího věku ostatně i stres, kterého měla za poslední dva roky víc než dost. Zejména kvůli autonehodě z ledna 2015. U Veselí nad Lužnicí se tehdy vůz někdejší rosničky střetl s protijedoucím autem.

Adámková tehdy skončila na jednotce intenzivní péče s tříštivou zlomeninou čéšky a ještě dlouho poté musela chodit o berlích a rehabilitovat, než se uzdravila. Také s její maminkou, která byla v osudné chvíli v autě s ní, to bylo velmi vážné. „Maminka je na ARO, takže několik vážných zranění,“ popisovala moderátorka den po nehodě.

Později přiznala, že léčba její maminky bude podle lékařů velmi komplikovaná a potrvá kolem jednoho roku. Kromě toho se táhlo i vyšetřování dopravního incidentu, což jí jistě také nepřidalo

VIDEO: Adámková uváděla Televizní noviny spolu s Karlem Voříškem.  Ten přesídlil na Primu a aby mohl na obrazovkách zůstat, snaží se udržovat v kondici. Jak?

Video
Video se připravuje ...

Karel Voříšek je v 53 letech v nevídané kondici! Co pro to dělá? David Turek, Jan Jedlička

 

Fotogalerie
48 fotografií