Své blížící se 43. narozeniny bývalá rosnička a moderátorka hlavní zpravodajské relace na Nově neprožije zrovna nejveseleji. Po tragické nehodě u Veselí nad Lužnicí je po operaci tříštivé zlomeniny kolene, ve velmi vážném stavu je však stále její maminka.

„Je to pro mě velmi těžká a bolestná situace,“ řekla Blesk.cz Adámková, která nám potvrdila, že její maminka musela na druhou operaci. Podle serveru VIP Story musela znovu na sál kvůli zlomenému prvnímu bedernímu obratli. „Stav pacientky je vážný, ale stabilizovaný,“ řekl serveru VIP Story zdroj z českobudějovické nemocnice, kde je Jana Adámková i s maminkou hospitalizovaná.

Následky tragické nehody jsou pro celou rodinu o to bolestnější, že za Janou ani za babičkou nemůžou její dva synové Petr a Danny ani manžel Petr, protože v českobudějovické nemocnici do odvolání kvůli chřipkové epidemii platí zákaz návštěv. Příbuzní mohou na návštěvy jen za výjimečného dovolení přednosty oddělení.

Nehoda se stala předminulý čtvrtek u Veselí nad Lužnicí. Stříbrné octavii, kterou řídila Adámková, vjel do cesty vínový opel, který se objevil v protisměru.  „Nebylo to způsobeno mou vinou. Najela nám paní do protisměru...,“ řekla Adámková Blesk.cz den po nehodě.

Fotogalerie
9 fotografií